Güncel

ZTE Nubia markasını taşıyan telefonlar Türkiye’ye geliyor

ZTE, CECS 2016 etkinliği kapsamında düzenlediği basın toplantısıyla Nubia serisi telefonları tüm dünyada satışa sunacaklarını açıkladı.

ZTE Nubia markasını taşıyan telefonlar Türkiye’ye geliyor

DigiTimes tarından açıklanan son verilere göre dünyanın en büyük dokuzuncu akıllı telefon üreticisi olan ZTE, üst seviye akıllı telefonlarını konumlandırdığı Nubia serisini uluslararası bir marka haline geldiğini duyurdu.

1452061684_zte-nubia-z9-mini-smartphone-review.jpg

Nubia serisi akıllı telefonlar daha önce sınırlı sayıda ülkede satışa sunuluyordu. Ancak genişleme kararıyla Nubia markasını taşıyan akıllı telefonlar Güney Doğu Asya, İngiltere, Fransa, Almanya, İspanya gibi özel pazarların yanı sıra Latin Amerika ve Avrupa’daki birçok ülkede boy gösterecek. Daha önce Blade serisiyle Türkiye’de boy gösteren ZTE’nin 2016 yılı içerisinde Nubia serisini de getireceğini söyleyebiliriz.  

ZTE ayrıca dünyanın dört bir yanındaki kullanıcıların Nubia serisi akıllı telefonlar satın almasını sağlayacak nubia.com web sitesini hizmete açtı. Site şimdilik Çince, İngilizce ve İspanyolca hizmet veriyor. 


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.