Güvenlik

2022'de Android için en iyi 7 ücretsiz Antivirüs programı!

Android için en iyi ücretsiz Antivirüs programlarını incelediğimiz bu içeriğimizde, telefonunuz için uygun bir antivirüs bulmanızı kolaylaştırıyoruz.

2022'de Android için en iyi 7 ücretsiz Antivirüs programı! - Page 1

Bir cihaza yönelik her türlü tehdidi algılamak, engellemek ve kaldırmak için bir virüsten koruma yazılımı (AV yazılımı olarak da bilinir) kullanılır. Tehdit, kötü amaçlı web siteleri, bağlantılar veya uygulamalar aracılığıyla cihazınıza girebilecek virüsleri, kötü amaçlı yazılımları, casus yazılımları, bloatware'leri vb. içerebilir.

Neredeyse tüm önemli işlerimizin akıllı telefonlarımız üzerinden gerçekleştirildiği bir çağda yaşadığımız için, kişisel bilgilerimizi (şifreler, finansal bilgiler vb.) korumamız oldukça önemli.

Virüsten koruma yazılımı, cihazınıza virüslere karşı güvenlik sağlamanın yanı sıra, hırsızlık durumunda cihazınızı bulmanız, uzaktan kilitlemeniz veya biçimlendirmeniz, VPN'lerinde güvenli bir şekilde gezinmeniz ve çok daha fazlası için bir araçtır.

2022'de Android için en iyi 10 ücretsiz Antivirüs programını sizler için listeledik.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.