Güvenlik

Anonymous İç İşleri Bakanlığı'na saldırıyor!

İnternet' in filtrelenmesine tepki olarak düzenlenen saldırılarda, daha önce bildiğiniz gibi Telekominikasyon İletişim Başkanlığı'nın interne sitesine  saldırı düzenleyen hackerlar şimdi de hedef olarak İç İşleri Bakanlığı'nın internet sitesini seçtiler

İnternet' in filtrelenmesine tepki olarak düzenlenen saldırılarda, daha önce bildiğiniz gibi Telekominikasyon İletişim Başkanlığı'nın interne sitesine  saldırı düzenleyen hackerlar şimdi de hedef olarak İç İşleri Bakanlığı'nın internet sitesini seçtiler.

Seçim sonrası saldırılarını daha da arttıracakları tehdidinde bulunan Anonymous ekibi, bugün itibari ile tehditlerini gerçeğe dönüştürdüler.

İç İşlerinin Bakanlığının internet sitesitesine yapılan saldırıların akşam saatlerinde daha da fazla olacağı belirtiliyor.

Saldırı yapılan internet sitesinin alt kısmında anlık ziyaretçi bilgileri sayesinde saldırının boyutu belli oluyor. Süreli artan anlık ziyaretçi sayısı 64.000' inleri buldu. Sayfayı her yenilediğimizde bu sayı sürekli artıyor.

Henüz yapılan saldırıların İç İşleri Bakanlığı' nın internet sitesini pek etkilemiş gözükmüyor ama akşam saatlerinde saldırı yoğunlaştığında sitenin ayakta durup durmayacağı bilinmiyor.
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.