Güvenlik

Bu siteler çok tehlikeli!

Bu siteler hakkında uyarı geldi.

Bu siteler çok tehlikeli!

İnternet üzerinde işlemlerin çoğalması ile dolandırıcılar bu alana yöneldi. Resmi kuruluşlardan sürekli uyarılar gelmeye başladı. Son olarak uyarıda bulunan Gelir İdaresi Başkanlığı, Motorlu Taşıtlar Vergisi'ni internetten kredi kartı ile ödeyenler için önemli bir duyuru yaparak, vatandaşları dolandırıcılara karşı uyardı.

1375130403_hacker.gif

Gelir İdaresi Başkanlığı'nın duyurusuna şöyle denildi:

"Başkanlığımızın sayfası taklit edildi"

"İnternet Vergi Dairesi ekranlarını kullanarak Motorlu Taşıt Sorgulaması ve Kredi Kartı ile Ödeme formu bulunduran, Başkanlığımız internet sayfası görüntülerinin taklit edildiği www.trafikcezaodemesi.com benzeri tüm adreslerin Başkanlığımızla hiçbir ilgisi bulunmamaktadır. Vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamamaları için İnternet Vergi Dairesi uygulamasına www.gib.gov.tr adresimizden ulaşmaları hususu önemle duyurulur. Mükelleflerimiz, Motorlu Taşıtlar Vergisine ilişkin ayrıntılı bilgi için Vergi İletişim Merkezine (VİMER - 444 0 189) başvurabilirler."

Yorumlar
Misafir
usta hic bir sekilde internetee kart borcu odemeyin benden söylemesi
Cevapla
Misafir
yüzbinlerce site var hangisi kapatılacak, kontör yükleme,kredi kattı borç ödeme siteleri vb.
Cevapla
Misafir
yani bu siteyi kapatamıyorlar mı?
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.