Güvenlik

Casus dinleme yapan ev aletleri nelerdir?

Casus takip ev aletleri ile nasıl takip ediyorlar , hangi ürünlerde casus yazılım var?


Teknolojioku sizler için casus ortam dinleme ve ses kayıt cihazlarını araştırdı

İşte herkesin merak ettiği o casus ses kaydediciler ve görüntü kaydediciler


ODA SPREYİ GİZLİ KAMERA

Sizlere her zaman tekonoloji harikasi hem oda spreyi olarak kullanabileceğiniz, aynı zamanda da sizlere gizli kamera kayıt cihazı olarak görev yapacaktır. Genelde ebeveynlerin tercih ettiği bu ürünümüzü iş , ev gözünüzün arkada kalmayacağı her yere götürebilirsiniz, kablosuz olduğundan seyyar kullanıma uygundur.

Resim 1 :

1346216753_1.jpg


RADYO GİZLİ KAMERA

Bu şık mini radyo gizli kamera, evinizde , işyerinizde hiç bir şüphe uyandırmadan 24 saat kesintisiz renkli ve sesli kayıt yapar. (aynı zamanda radyo FM yayınlarınıda almaktadır) üzerinde tarih - saat göstergesi, derece göstergesi, renkli mavi led ışıklar ve alarm bulunmaktadır. Mini casus kamera bırakıldığı ortamdaki görüntüyü hiçbir yerden enerji almadan 15 saat boyunca kayıt yapar, adaptör ile enerji verildiğinde bu süre 24 saatin üzerine çıkar.

Kaydettiğiniz görüntüleri öze USB kablosu ile bilgisayara takıp izleyebilirsiniz.

Radyo gizli kamera sadece sizin tarafınızdan çalıştırılıp durdurulabilir, ürünü kullanmaya başladığınızda ne kadar dahice bir ürün olduğunu göreceksiniz. Her ortama uyum sağlaması ve taşınabilir olması açısından evinizin salonuna, oturma odasına, mutfağa aklınıza gelecek her yere taşıyabilirsiniz.

Kutu içeriğinde olan şarz adaptörü ile tekrar tekrar şarz edip yıllarca kullanabilirsiniz. Şarz devamlı takılı olduğunda radyo kamera istendiğinde düğmesine basılarak çekim yapmaya devam edecektir. Elektrik kesilse bile içerisindeki gizli akü ile kayıt devam eder. Evet bu iddaalı radyo gizli kamera kimse tarafından farkedilemez. İstendiğinde radyo açılıp müzik dinlenebilir, portatif ve taşınabilir olması işinizi kolaylaştıracaktır. Montaj sorunu yoktur tak çalıştır özelliğe sahiptir.

Resim 2 :

1346216899_2.jpg

DUVAR SAATİ GİZLİ KAMERA

Eski sistem uhf, vhf ve diğer radyo frekanslarından yayın yapan casus böcek, tele kulak, dinleme cihazları çok kısa mesafe yayın yapabildikleri ve ses yayınlarını dinlerken gizlilik olmadığı ortamdaki sesleri net dinlemeye olanak tanımadığı için uzman ekibimiz  içine gsm dinleme modülü montajı yapılmış  duvar tipi saati geliştirdi. Duvar saati görünümündeki cihazla mesafe sınırı olmaksızın dinleme yapabilirsiniz. Gsm duvar saati standandart 1 adet mini pil ile yaklaşık 2 hafta standby süresi ve 24 saat kesintisiz dinleme imkanı sunar.

ÖZELLİKLERİ

Görüntü kalitesi 640*480 piksel

Çok yüksek mikrofon hassasiyeti.

Tam şarj 24 saat çekim yapmanızı sağlar.

Teknik Özellikler:

Kamera: Cmos-380 Tv line

Görüntü Kayıt: AVI video, 640 x 480 pixel 420 tv line ccd kamera

Dahili Hafıza: 4GB (En Fazla 24 Saat Kayıt) 

Video Dosya: >500KB her dakikada

Enerji: Usb Şarj veya AC Usb Duvar Adaptör

Şarj Edilme Süresi: 2 saat

Şarj ile Kayıt Süresi: 24 saat


Resim 3 :

1346217130_3.jpg

CASUS RESİM ÇERÇEVESİ

ÖZELLİKLERİ:

  • GSM frekanslarını kullandığı için dinleme mesafesi sınırsızdır.
  • Konulduğu ortamdaki sesleri ve konuşmaları çok net duymanızı sağlar.
  • 1 hafta standby süresi.
  • 24 saat dinleme süresi.
  • Şüphe çekmeyen şık dizayn.
  • Çok güçlü mikrofon
1346217312_4.jpg

Yorumlar
Misafir
Kişisel güvenlik olarak ihtiyaciniz olursa bizlere ulaşabilirsiniz.
Cevapla
bak git casus
benim banyoda var oyle bisey galiba duvara ne zaman baksam kendi goruntumu goruyom ben oldum olasi kaynanamin hediyesi aynadan supe ediyordum demek beni cekiyormus
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.