Güvenlik

Enerji sektörünün yatırımları Securitas’a emanet

Securitas, 18. ICCI Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı’nda “4+1 Güvenlik Modeli”ni tanıttı

Enerji sektörünün yatırımları Securitas’a emanet

25/26/27 Nisan 2012 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen 18. ICCI Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı, her yıl olduğu gibi bu yıl da enerji sektöründe faaliyet gösteren ve sektöre hizmet sunan paydaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. “Yatırımlarınızı Koruyoruz” sloganıyla konferansa katılan Türkiye’nin lider güvenlik şirketi Securitas, Proje ve Risk Koordinatörü Hasan Ali Yalçın sözcülüğünde “Enerji Sektöründe 4 + 1 Güvenlik Modeli”ni tanıttı. En ideal maliyetle optimum güvenlik çözümleri sunan 4+1 Güvenlik Modeli sayesinde, şirketlerin operasyonel sürecinde karşılaşılması muhtemel hataları engellemek mümkün oluyor.

1335872009_securitas-guvenlik-hizmetleri-turkiyeulke-baskanimurat-kosereisoglu.jpg
Enerji sektörüne yönelik olarak düzenlenen ICCI Fuar ve Konferansı'nın 18.'si geliştirilmiş konu içeriği ile “Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı” adı altında 25/26/27 Nisan 2012 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi'nde  gerçekleştirildi.

1335871898_aa.jpg
Türkiye’nin lider güvenlik şirketi Securitas da 1994 yılından bu yana düzenlenmekte olan ve enerji sektöründe faaliyet gösteren çok sayıda yerli ve yabancı katılımcı tarafından düzenli olarak takip edilen ICCI Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı'nın katılımcıları arasında yer aldı.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.