Güvenlik

HID Global, Çok Düşük Maliyetli ve Çevre Dostu Kimlik Kartı Dağıtımı Sunuyor

HID Global, Çok Düşük Maliyetli ve Çevre Dostu Kimlik Kartı Dağıtımına Olanak Sağlıyor


Güvenli kimlik çözümlerinde bir dünya lideri olan HID Global, büyük devlet kurumları, üniversiteler, sağlık kurumları ve diğer büyük kurumların yüksek hacimli kart dağıtım taleplerini karşılamak için son Direct-to-Card (DTC) FARGO DTC5500LMX ID Card Printer Encoder’ının hazır olduğunu duyurdu. Şirket ayrıca, perakende satış mağazaları, dinlenme tesisleri, devlet kurumları ve marka resmi ve/veya görsel güvenliğe odaklanmış diğer organizasyonlar için ödüllü HDP (high definition printing / yüksek çözünürlüklü baskı) çözümleri üzerine geliştirilmiş yeni FARGO HDP5600 ID Card Printer Encoder'ını da duyurdu.

HID Global’in çevre dostu DTC5500LMX ID kart kişiselleştirme çözümü, şirketin kart dağıtım maliyetini önemli ölçüde düşüren “wasteless” lamination technology içeriyor. Yeni özellik, maliyete önem veren organizasyonların, kaliteden ödün vermeksizin, düzenli olarak yüksek hacimlerde, güvenli ve sağlam kartlar dağıtmalarına izin veriyor.

DTC5500LMX’in Özellikleri:
Yenilikçi firesiz laminasyon teknolojisi, klasik taşıyıcı film israfını tamamen ortadan kaldırır, sarf malzemesi giderlerinde yüzde 40’lık bir tasarruf sağlar.
Enerji sarfiyatında yüzde 60’lık tasarrufa sahip, dünyanın ilk Green Circle sertifikalı firesiz laminasyon yazıcısı.
Yeni iONTM teknolojisi, yazıcı/laminator’un sadece 45 saniyede ısınıp laminasyona başlamasına izin veriyor, böylece ilk kartın basılmasında standart olarak gerekli olan süre için kullanıcılara yüzde 80’e kadar zaman tasarrufu sağlıyor.
Zorlu ortamlara karşı koyan, dayanıklı, sağlam ve güçlü yapısı ile, sektörde en yüksek oranda kart koruma ve garantiyi sağlıyor

1461065378_hid-global-1.png

Yeni FARGO HDP5600 ID Card Printer Encoder resim ve metin baskısı için piyasada bulunan en yüksek kaliteyi sunuyor. Yeni 600 dpi’lık baskı yeteneği ile HDP5600, barkodların düzgün bir şekilde tanımlanması ve Kanji, Arapça ve Kiril gibi karmaşık karakterler içeren küçük metinlerin doğru bir şekilde yeniden üretilmesi için, kendinden önceki HDP5000’in çözünürlüğünü iki katına çıkarıyor.

1461065389_hid-global-2.png

Ürünün hazır olma durumu
HID Global’in DTC5500LMX ve HDP5600 ID Card Printer/Encoder’ları hemen hazır olacaklar. Daha fazla detay için DTC5500LMX ve HDP5600 ID ‘nin bilgi sayfalarına bakın.


ISC West 2016’da Canlı Demo (6-8 Nisan 2016)
Şirketin son kimlik kartı çözümlerinin canlı demosunun yanı sıra, güvenli kimliklerin oluşturulması, yönetilmesi ve kullanılmasına yönelik geniş çözüm portföyünü görmek için, Las Vegas’taki Sands Expo Center’da #11063 nolu standda HID Global’i ziyaret edin.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.