Güvenlik

McAfee, mobil cihazlar için yeni güvenlik seçenekleri yayınladı

McAfee'nin yeni mobil güvenlik çözümlerinin temel amacı daha fazla destek (ve reasürans) sağlamak.

McAfee, mobil cihazlar için yeni güvenlik seçenekleri yayınladı

McAfee tüketiciler ve işletmelerin hem cihazlar, hem de veri ve uygulamalarını korumak için tasarlanmış mobil güvenlik çözümlerinin yeni bir koleksiyonunu sundu.

McAfee Enterprise Mobility Yönetimi (EMM) 10,0 Ürünün içine derlenmiş, bu girişimin temel hedeflerinden birisi aygıtın çalışması için daha fazla destek (ve reasürans) sağlamaktır.

1330332798_mcafeelogo2.jpg

EMM 10.0 çalışan ve iş sahibi kişilerin hem akıllı telefonlar hem de tabletlerde atanan kimlikler ve politikalar üzerinde daha fazla kontrol ile BT yöneticilerini kontrolü sağlamak için tasarlanmıştır.

IOS ve Android cihazlar için tasarlanmış bu genişletilmiş güvenlik önlemleri şunlardır:

IOS için e-postaların "sandboxing" kişisel bir posta kutusundan iletilmesine engel kurumsal e-posta özelliği.IOS icloud cihazdan kurumsal veri taşımayı engelleyen icloud yedekleme Kara listeye bir uygulama kümesinin yanı sıra blok erişimi tanımlamak için Android ve iOS cihazlar için uygulama Kötü amaçlı bir siteye erişimi engellemek için güvenilmeyen SSL sertifikaları engelleme yeteneğiKurumsal kullanıcıların büyük gruplara mobil cihazların yetkilerini hızlandırmak için Android ve iOS için Toplu provizyoniOS cihazlarda yöneticileri uyarmak için Kullanıcıların yapılandırma profilini kaldıran ve cihazı uyumsuz olarak uyaran ugulamaMcAfee ePolicy Orchestrator platform üzerinden Uyum raporlama

McAfee'nin kurumsal güvenlik politikalarında bundan sonraki adımı, kişisel verileri kurumsal e-posta, takvim ve rehber olarak bölmek ve Android için bir entegre güvenli taşıyıcı içeren özellikler sunmak olarak açıklandı.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.