Güvenlik

RedHack İstanbul Valiliği'ne saldırdı

RedHack 1 Mayıs gösterileri gerekçesi ile İstanbul Valiliği'ne saldırdı.

RedHack İstanbul Valiliği'ne saldırdı

Sanal korsan RedHack yeni bir saldırı düzenledi. Grup düzenlediği saldırıda İstanbul Valiliği'ni hedef aldı. www.istanbul.gov.tr ve bu sitenin alt sitesi olan www.istanbulajans.com.tr internet sayfalarına saldıran korsan grup, siteye İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu'yla ilgili bir resim yerleştirdi.

Valinin resmine ek olarak not bırakan Redhack, "Ben Sana Vali Olamazsın Demedim, ben sana ADAM olamazsın dedim. Herkes Mutsuz bir tek Vali Mutlu" cümlelerini kullandı.

1367809248_136778922287393.jpg

Bu saldırının 1 Mayıs'ta İstanbul'da yaşananlara tepki olarak yapıldığı açıklandı. Yaklaşık bir saat böyle kalan İstanbul Valiliği siteleri, bir saat sonunda normale döndü.

Yorumlar
matrix
simdi yasa cıkartıyor hukumet korsanlıkla mucadele diye ozaman gorurum sizi mahkemeye giderken illa bulunursunuz illa yakalanırsınız o zaman size akıl verenler kurtarcakmı sizi iyi dusunun okul hayatınızı karartmayın aklınızı basınıza alın siteye özur mesajı atın bence yaw su siyasi islerden bu gencler kurtulamadı gitti yaw okulunuzu okuyun ulkedeki birseylerden rahatsızsanız okul okuyun profesor olun bakan olun mhendis olun ulkeye böyle hizmet edilir topluma boyle faydalı olunur sorunlarla boyle bas edilir iyi seylere iyi adımlar atarak ulasılır iyi seyler yapılır
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.