Güvenlik

Ünlü YouTuber'a Ferdi Tayfur dinlettiler

ABD'li ünlü YouTuber Casey Neistat'ın Spotify hesabını ele geçiren siber saldırganlar müzik listesini Ferdi Tayfur ile doldurdular.

Ünlü YouTuber'a Ferdi Tayfur dinlettiler

Siber saldırılar özellikle ünlü isimlerin sosyal medya hesaplarına yapılıyor. Bu saldırılardan biri ünlü ABD'li YouTuber Casey Neistat'ın başına geldi. Neistat'ın Spotify hesabını ele geçiren siber saldırgan ya da saldırganlar, ünlü ismin hesabını Ferdi Tayfur şarkıları ile doldurdular.

Ünlü YouTuber'a Ferdi Tayfur dinlettiler

Konuyla ilgili olarak Twitter hesabında paylaşım yapan Neistat, Spotify'dan yardım istedi ve bu tarz müzikleri dinlemediğini belirtti. Siber saldırının kimler tarafından yapıldığı bilinmiyor. Ancak bu işin arkasındaki kişinin Türk olma ihtimali yüksek gibi görünüyor.

Listenin detaylarına baktığımızda sadece Ferdi Tayfur değil Sezen Aksu, İbrahim Tatlises, Nadide Sultan, Ahmet Kaya ve Müslüm Gürses gibi isimlerin şarkılarının da listede olduğu görülüyor. 

Ünlü YouTuber'a Ferdi Tayfur dinlettiler - Resim : 1

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.