Xiaomi akıllı kapı kilidi 2 parmak damar versiyonu NFC ve HyperOS ile tanıtıldı

Xiaomi, parmak damar teknolojisi ve NFC özellikleriyle donatılmış yeni akıllı kapı kilidini duyurdu. İşte detaylar!

Xiaomi akıllı kapı kilidi 2 parmak damar versiyonu NFC ve HyperOS ile tanıtıldı

Xiaomi'nin yeni akıllı kapı kilidi Xiaomi Smart Door Lock 2 Finger Vein Version, parmak izi yerine damar tanıma teknolojisi ile öne çıkıyor. Bu yenilikçi güvenlik sistemi, parmak izi tarayıcılardan 10 kat daha düşük hata oranı ile daha yüksek güvenlik sunmayı vaat ediyor.

Xiaomi Smart Door Lock 2 Finger Vein Version, %0.0001 hata oranı ile dikkat çekiyor. Parmak izi tarayıcılarında bu oran %0.001. Bu kilit, bir saniyeden kısa sürede çalışıyor ve kullanım süresi arttıkça performansının iyileştiği belirtiliyor. Bu da onu her yaş grubu için uygun hale getiriyor.

Xiaomi akıllı kapı kilidi 2 parmak damar versiyonu NFC ve HyperOS ile tanıtıldı - Resim : 1

Xiaomi akıllı kapı kilidi 2 parmak damar versiyonu NFC ve HyperOS ile tanıtıldı

Kilidin tek açılma yöntemi bu değil. NFC, şifre, Bluetooth veya fiziksel anahtar kullanarak da kapıyı açabilirsiniz. Güvenlik ön planda tutulmuş; sessiz kilit mekanizması, alarm sistemi ve Xiaomi uygulaması üzerinden uzaktan kilit durumu izleme gibi özellikler mevcut.

Kilit, Xiaomi'nin akıllı ev ekosistemine HyperOS ile sorunsuz bir şekilde entegre oluyor. Ayrıca, pilinin tek şarjla bir yıl dayanacağı söyleniyor. Xiaomi Smart Door Lock 2 Finger Vein Version, Çin'de 1.299 yuan (182$) fiyatla ön siparişe açıldı. Ürünün küresel pazarda satışa sunulup sunulmayacağı henüz bilinmiyor.