İnceleme

Catalyst Impact Protection Case iPhone X inceleme

Catalyst firmasının iPhone X için geliştirdiği darbelere karşı maksimum koruma sağlayan Impact Protection kılıfını inceliyoruz.


Mobil cihazlar için geliştirdiği koruyucular ile bilinen Catalyst firması, iPhone X'un tanıtımından sonra Impact Protection Case for iPhone X isimli kılıfını duyurdu.

iPhone X'u darbelere karşı koruyan Impact Protection Case, tasarımı ve ses açma/kapatma tuşuna yeni bir hava katması ile ön plana çıkıyor. Kılıf, iPhone X'un ses açma/kapatma tuşunu çevirmeli bir mekanizma ile koruyor.

Bu çevirmeli tuşun kullanımının, normale göre çok daha pratik olduğunu söyleyebilirim.

Catalyst Impact Protection Case, askeri standartlarda kullanılan MIL-STD 810G sertifikasına sahip bu kılıflar, 3 metreye kadarolan düşürmelerde iPhone X'u %100 koruyor.

Blueridge/Sunset, Stealth Black, Army Green ve Coral renk seçeneğine sahip bu kılıf, iPhone X'u korurken, ergonomiden de ödün vermiyor. Arka yüzeyi çizilmelere karşı dayanıklı olan şeffaf plastik ile kaplı olan kılıf, iPhone X'u kalınlaştırmadan koruma sağlıyor.

39.99 dolara satılan Impact Protection Case for iPhone X kılıfını buradan satın alabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.