İnceleme

Remington MB070 Durablade Pro Tıraş Makinesi inceledik

Sakal kısaltma ve şekil vermek için kullanılan Remington MB070 Durablade Pro Tıraş Makinesi'ni inceledik.


Son yıllarda sakal bırakmak tekrar moda oldu. Bu moda ile beraber sakal düzenleme, kısaltma ve şekil verme işlemleri için kullanılabilen cihazların sayısı da arttı. Bu cihazlardan biri olan Remington MB070 Durablade Pro Tıraş Makinesi'nin bültenini görünce heyecanlanmış ve test edip edemeyeceğimizi sormuştum.

Remington MB070 Durablade Pro Tıraş Makinesi inceledik

Sağ olsun ilgili arkadaşlar talebimizi olumlu karşılayınca bu ilginç ürünü deneyimleme fırsatı bulmuş oldum. Cihazla ilgili merak ettiğim ilk şey sakalı ne kadar kısaltabildiğiydi. Teknik özelliklere baktığımda 0.2 mm'ye kadar kısaltabildiği belirtiliyor. Makineyi kullanmaya başlayınca bu rakamın doğru olduğunu gördüm.

4 farklı boyda kesim yapabiliyor

Remington MB070 Durablade Pro tasarım olarak standart bir tıraş makinesine benzese de başlığı biraz farklı bir havaya sahip. Başlığı değişebilen bir ürün olan Remington MB070 Durablade Pro'da büyük ve küçük olmak üzere iki farklı başlık bulunuyor. Ayrıca büyük başlıkla kullanılabilecek 4 farklı kesme tarağı da kutudan çıkıyor. Bu taraklar 1, 2, 4 ve 6 mm kesim yapmanıza imkan tanıyor.

Öte yandan cihazın bir güzel özelliği ise başlıklarının değişmeye ihtiyaç duymaması. Yani üzerinde gelen başlıklarla uzun yıllar boyunca kullanabiliyorsunuz.

Saç da kesebiliyor

Her ne kadar biraz kabiliyet gerektiriyor olsa da Remington MB070 Durablade Pro saç kesebiliyor.Elbette burada bahsettiğim saç kesme profesyonel anlamda değil. Ama saçları kısa olanlar, enseyi düzeltip favorileri toparlama gibi basit işler için bu ürünü kullanabilir. Yani size yardım edecek birisi olursa saçlarınızı da (belli bir yere kadar) bu cihazla kesebilirsiniz.

Remington MB070 Durablade Pro kablosuz çalışıyor


Tıraş makinesi kablosuz olarak çalışıyor ve üzerindeki pil ile 60 dakikaya kadar çalışabiliyor. Cihaz ile beraber verilen adaptörü yardımı ile 4 saatte şarj edilebilen tıraş makinesi su geçirmediği için banyoda ya da köpükle tıraş imkanı da sunuyor.

Remington MB070 Durablade Pro sinek kaydı tıraş yapabiliyor mu?

Bu sorunun en kısa yanıtı: Hayır. Yukarıdaki satılarda da bahsettiğim gibi bu cihaz sakalları kısaltabiliyor ama en fazla 0.2 mm'ye kadar. Yani sinek kaydı tıraş için bir cihaz arıyorsanız bu o değil.

Remington MB070 Durablade Pro işe yarıyor mu?


Yaptığım denemelerde tıraş makinesinin vaad ettiklerini başarı ile yerine getirdiğini gördüm. Sakalları kesme, kenarlarını toparlama, kısaltma ve düzeltme gibi işlemleri yapabiliyorsunuz. Uzun sakalları hızlı bir şekilde kısaltmak cihazın yaptığı en iyi işlerden biri.

Bu tarz ihtiyacı olan hemcinslerime önerebileceğim bir ürün olmuş. Beklentileri iyi belirlerseniz Remington MB070 Durablade Pro uzun yıllar boyunca size yardımcı olabilecek güzel bir tıraş makinesi.

Remington MB070 Durablade Pro video inceleme

Tıraş makinesinin videolu incelemesi de sizler için yaptım. Detayları merak edenler o videomuzu izleyebilir:

Yorumlar
YAKUP
GÜZEL ÜRÜN BEN Fakir Ultracare Erkek Bakım Kiti KULLANIYOM GAYETDE MEMNUNUM ISRARLA TAVSİYE EDİYORUM
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.