İnceleme

Sades Locust Plus İncelemesi!

Sades'in fiyat performans modeli olan Locust Plus oyuncu kulaklığını inceledik.


Sades, şubat ayında piyasaya giren yeni bir marka. Markanın en ön plana çıkan özelliği ise fiyat ve performans ürünleri çıkarıyor olması. Günümüzde en iyi performansı verebilmek için özel olarak üretilen oyuncu kulaklıkları, oyuncular için vazgeçilmez birer oyun ekipmanı haline geldi.

Son birkaç yıldır oyunların ses tasarımlarının büyük bir evrim geçirdiğini düşünürsek, ihtiyaç duyulan donanım ve performanslarda direkt olarak kulaklık teknolojisini etkilemekte. Bu konuda tercih edilebilecek Sades markası, hem sunduğu kalite hem de performans fiyat bakımından kabul edilebilir olması markayı, bir adım öne çıkaran özelliklerden bir tanesi.

Sades Locust Plus;

7.1 surround ses sunan Locust Plus oyuncu kulaklığı,ilk olarak malzeme kalitesiyle dikkat çekiyor. Sades Locust Plus oyuncu kulaklığı, oyun oynamayı daha da zevkli hale getiren ışıklı bir tasarıma sahip. RGB LED ışıklandırmaya sahip olan kulaklık, ses yalıtımı konusunda da oldukça iyi.


Teknolojioku.com'dan Sades Locust Plus kazanma fırsatı!

Siz de bu kulaklıktan kazanmak isterseniz aşağıda detayları yer alan yarışmamıza katılabilirsiniz. Teknolojioku.com okuyucuları arasında yapacağımız Gleam.io adresinde yapacağımız yarışma ile bir adet Sades locust Plus kulaklık hediye ediyoruz. 1 hafta sürecek olan yarışmada yapmanız gerekenler çok basit: Facebook sayfamızı ziyaret edip,  Twitter hesabımıza ve YouTube kanalımıza abone olarak yarışmaya katılabiliyorsunuz.  Yarışma ile ilgili detaylar aşağıda yer alıyor: 

Sades Locust Plus Hediyesi

Yarışmaya katılmak için Gleam.io sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.  (Yarışmamız sona ermiştir.)


Kulaklığın bir diğer artısı ise, markanın diğer kulaklık modellerinde olduğu gibi hafif ve rahat bir tasarıma sahip olması. Kolay kontrol edilebilir elastik mikrofonu ve başlığı ile oyun deneyimi sırasında oyuncuları rahatsız etmemekte.

GPower kablo üzerinde ek olarak bir kontrolcü bölümü bulunmakta. Basit bir sisteme sahip olan bu kontrolcü ile açma kapama ve ses düzeyini ayarlama gibi işlemleri yerine getirebiliyor olmamız, oyun deneyimimizi kesintisiz olarak devam ettirmemize olanak sağlamakta.

Kulaklığın mikrofonuna değinecek olursak da plastik yapılı 360 derece dönebilen bir mikrofon ile karşılaşıyoruz.

Teknik Özellikler:

Konnektörler: USB

Direnci: 32Ω

Frekans tepki aralığı: 20-20000hz

Vocalism Prensibi: Dinamik

Duyarlılık: 91±3db

Kablo uzunluğu: 2.2M

Uyumluluk: PC, PS4

Kulaklığın deneyim konusunda bir kesinti oluşturmaması oldukça güzel ancak sesi dışarıya oldukça yüksek bir seviyede aktarıyor oluşu ne yazık ki çevrenizde bulunan insanları rahatsız edebilecek seviyelere kadar çıkmakta. Bu konuda maalesef sınıfta kaldığını söyleyebiliriz Locust Plus’ın.

Sades'i şu an da Sades yapan en büyük etmen, markanın ses kalitesine ve performansa verdiği önem olmuştur. Giriş seviyesi ürünlerde bile, yüksek ses performansı ön plana çıktığı için bu konuda eksiklikler mutlaka gelecek kulaklıklar ile giderilecektir.

Ek olarak belirtmek isterim ki, Sades Locust Plus sadece PC kullanıcıları için sınırlı değil, PlayStation üzerinde de uyumluluğu sayesinde her alanda oyunculara tam destek sunmaktadır.

Sades ürünlerini resmi sitesi üzerinden sipariş ederseniz 12 aylık bir garanti kapsamına girmiş bulunuyorsunuz. Ek olarak siteye üyelik sağlarsanız da ek 2 ay da fazladan garanti süresi verilmiş oluyor üyelere. Buradan dilerseniz resmi web sitesine göz atabilir ve diğer Sades ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.