İnceleme

Yasal olarak sahip olabileceğiniz 15 egzotik hayvan!

Bu içeriğimizde, dünyanın bir çok ülkesinde yasal olarak sahip olabileceğiniz 15 egzotik hayvanı sizler için listeledik!

Yasal olarak sahip olabileceğiniz 15 egzotik hayvan! - Page 1

Hepimiz evcil hayvanların sevimli yaratıklar olduğunu biliyoruz ve etrafımızda bir tane olması ruh halimizi ve genel olarak hayatımızı kolayca iyileştirebilir. Özellikle işten eve döndüğünüzde onları, umarım tüm ev alt üst olmadan, oynamaya ve kucaklaşmaya hazır halde sizi beklerken bulacaksınız.

Ancak çoğu insan bir köpeğe ya da kediye ya da bu ikisinden birkaçına giderken, orada pek çok ilginç seçenek var. Elbette, kediler ve köpekler en yaygın ve bulması kolay evcil hayvanlardır, ancak evinizde koşan ve zıplayan tek hayvanlar onlar değildir.

Yani, ikisinden de memnun değilseniz, acele etmeyin ve gerçekten sevdiğiniz birini seçin. Evcil hayvanların dünyası, sadece kedi ve köpeklerden çok daha çeşitlidir. Kuşlar ve harika amfibilerden ürkütücü sürüngenlere ve keseli hayvanlara kadar eve götürebileceğiniz bir sürü sevimli hayvan var.

Zaten konuyu merak ettiğimiz için farklı arayışlara girdik ve yasal olarak sahip olabileceğiniz bu 15 egzotik hayvanı öğrendik.

Not: Bu hayvanları sahiplenmek dünyanın birçok ülkesinde yasal olsa da, bazılarını sahiplenmenin ülkemizde yasal olup olmadığından emin değiliz.

Yorumlar
Tamer
Haber yayınlamak için uyduruk şeyler yayınlayıp işkembeden sallamayın yazdığınız hayvanların bir kaçı hariç kalanlar yasak canlılar beslemek yasal değil siz Türkiye de yaşamıyor musunuz nasıl böyle bi saçmalık yapıyorsunuz amaç dalga geçmek laf salatası yapmak mı
Cevapla
Kutlu
Ulan Türkiye de nasil besleyeceksin bunu da haber diye yayınlamışsınız ya bu hayvanların çoğu yasak Türkiye de çocuk musun sen kardeşim
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.