İnternet

Korsan film sitesi kapatıldı!

Popüler korsan film izleme sitesi 123movieshub.to aldığı karar ile hizmetlerini sonlandırdı. Bu olayın ardından gözler diğer korsan film sitelerine çevrilmiş durumda. Peki, korsan film izleme sitlerinin sonu geliyor mu?

Korsan film izleme sitelerinin sonu geliyor mu?

Popüler korsan film izleme sitesi 123movieshub.to geçtiğimiz günlerde çok yakında hizmetlerini sonlandıracağını açıklamıştı. Ancak bu ilk etapta kullanıcılar tarafından 1 Nisan yaklaştığı için bir şaka olarak algılanmıştı. 123movieshub.to bugün sürpriz bir şekilde faaliyetlerini durduduğunu açıkladı.

Sitenin henüz neden kapatıldığı bilinmiyor. Ancak bazı komplo teorilerinde film şirketleri 123movieshub.to'ya üstesinden gelemeyeceği bir dava açacağı için sitenin kapatıldığı söyleniyor. 

Korsan filmin yurtdışında en güçlü eli olan 123movieshub.to'nun kapatılmasının ardından, gözler bu tip yasadışı yayın yapan diğer sitelere çevrildi. Peki, diğer siteler de kapatılma tehlikesi ile karşı karşıya mı?

Korsan film sitesi kapatıldı! - Resim : 1

Artık herkesin çok uygun fiyatlar ile dizi ve filmlere erişebilir olması, korsan dizi ve film sitelerine olan ilgiyi azalttı. Yasadışı yayın yapan sitelere açılan davaların önümüzdeki dönemlerde artacağı ve bu tip platformların yavaş yavaş sonunun geleceğini düşünüyoruz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.