İnternet

“Aklından Geçeni İste” Kampanyası

[Basın Bülteni] Turkcell Superonline’dan Fiber İnternet abonelerine özel “Aklından Geçeni İste” Kampanyası.

“Aklından Geçeni İste” Kampanyası

Türkiye’yi dünya ile aynı anda fiber internetle tanıştıran Turkcell Superonline, “Aklından Geçeni İste” kampanyası çerçevesinde fiber internete abone olanlara, birbirinden avantajlı fiyatlarla, yüksek donanımlı notebook bilgisayar sahibi olma fırsatı sunuyor.

Türkiye’nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, sunduğu ayrıcalıklı kampanyalara devam ediyor. Turkcell Superonline fiber internete abone olanlar, “Aklından Geçeni İste” kampanyası ile notebook bilgisayar ve DECT telefonlara uygun koşullarda sahip olabilecek.

1360321245_t-0781.jpg

Kampanyaya katılanlar, yüksek donanımlı Fujitsu notebook’un çeşitli modellerine 24 aya varan vade, ayda 49 TL’den başlayan fiyatlarla sahip oluyorlar. Bilgisayar yerine telefon tercih edenler ise,  tasarım harikası Swissvoice ve Gigaset DECT telefonları yine 24 aya varan vade, ayda 4,99 TL’den başlayan fiyatlarla alabiliyorlar. Üstelik fiber internet aboneliği ve cihazlar, tek bir fatura içerisinde ödenebiliyor.

1360321271_28200lifebookah532rearviewwithreflectionlpr.jpg

Kampanyadan faydalanmak isteyenler, 30 Haziran 2013 tarihine kadar Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri’ni (0850 222 0 222) arayabilir, www.superonline.net adresine ya da Turkcell Superonline satış kanallarına başvurabilirler.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.