İnternet

Amazon Türkiye açılışını değerlendirdik (Video)

Ülkemizdeki resmi faaliyetlerine bugün itibariyle başlayan Amazon Türkiye hakkında görüşlerimizi hazırladığımız özel videoda paylaşıyoruz.

Amazon Türkiye açılışını değerlendirdik (Video)

Uzun süredir merakla beklenen Amazon Türkiye resmi olarak faaliyetlerine başladı. Bir süredir yurtdışından yönetilen e-ticaret devinin Türkiye ofisi resmi olarak kapılarını açtı. Aynı zamanda Amazon.com.tr de aktif oldu ve artık Türkçe arayüz ile online bir e-ticaret sitesi oldu.

Amazon Türkiye açılışını değerlendirdik

Amazon Türkiye'nin açılışını ve olası fırsatları sizler için özel olarak hazırladığımız bu videoda anlatıyoruz. Şimdilik ürün çeşidi yerli rakiplerine göre az olsa ve indirimli ürün sayısı fazla olmasa da Amazon'un Türkiye'ye gelişi çok önemli bir gelişme.

Sitede sadece Amazon'un kendi sattığı ürünleri değil Türkiye'deki yerel iş ortaklarının sattığı ürünler de yer alıyor. Açılışa özel fırsat ürünlerinin de bulunduğu Amazon.com.tr adresinde kitaptan elektronik eşyaya, matkaptan fotoğraf makinesine kadar birçok ürünü almanın mümkün. Oyun aksesuarları ve konsollarının da yer aldığı site, ülkemizdeki e-ticaret sektörüne yeni bir hava getirecek gibi görünüyor.

Lafı daha fazla uzatmıyoruz ve Amazon Türkiye ile ilgili değerlendirmelerimizi içeren videomuz ile sizleri baş başa bırakıyoruz. 

Yorumlar
Tipitip
Amerika ya hayir dedikce bize giriyor
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.