İnternet

Anasayfam Netmahal oldu

Netmahal.com kullanıcılarına ağırlıklı olarak haber, oyun, video ve müzik içeriği sağlamaktadır.

Anasayfam Netmahal oldu

Yerli ve yabancı platformlar üzerinden Türk kullanıcılarıyla buluşan netmahal.com kullanıcılarına ağırlıklı olarak haber, oyun, video ve müzik içeriği sağlamaktadır.  Hızlı çıkışıyla bir anda dikkatleri üzerine çeken Netmahal aslında anasayfa direktörü olmasının yanısıra Link Ortaklık programıyla yerli girişimci site sahiplerine hem mevcut reklam maliyetlerini asgari dereceye indirebilecekleri hemde reklam gelirlerini azami seviyeye çıkarabilecekleri bir imkanı sunmaktadır.

1359567413_net.jpg

http://www.netmahal.com/friendlink.htm

Detaylarını yukarıdaki linktende görebileceğiniz üzere, sayfa üzerinde açıklanan şartları sağlamanız durumunda Netmahal yönetimiyle iletişime geçerek Link Ortaklığı programına katılabilir ve kendinize ait tüm içerikleri Netmahal Affiliate programı üzerinden bir çok kullanıcı ile buluşturabilirsiniz.

Netmahal virüs yada zararlı bir içerik barındırmamakla beraber Netmahal.com üzerinden sağlanan "Kaldır" menüsünden indireceğiniz kaldırma aracı ile anasayfanızı eski haline dönüştürebilirsiniz. Ulaşamayan kullanıcılar için ilgili link: http://www.netmahal.com/uninstall.htm

Ne varki Netmahal kullanıcılarının kendi istedikleri içerikler ile dizayn edebilecekleri bir platform haline dönüştürülmesi kullanıcıların daha olumlu tepkileri ile karşılaşacaktır.

Yorumlar
Misafir
ya arkadaş ne illet bi siteymişiniz nefret ettirdiniz kendinizden
Cevapla
Misafir
lanet ve bela
Cevapla
Misafir
ne yaptıysam kaldıramadım virüs gibi girdi bilgisayarıma kendi sitesindeki linklerde işe yaramıyor netmahal üreticilerini kınıyorum
Cevapla
Misafir
milletin bilgisayarına izinsizce yerleşip sonra bol kazanç ucuz reklam yazıklar olsun diyorum yazıklar olsun....
Cevapla
Misafir
chrome ve internet explorer her ikisinde de var aynı problem
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.