İnternet

Apple, Google ve Facebook 2075'te daha büyük olacak!

Apple'ın kurucu ortaklarından Steve Wozniak, Apple, Google ve Facebook'un geleceği hakkındaki öngörülerini paylaştı.

Apple, Google ve Facebook 2075'te daha büyük olacak!

Steve Jobs ile Apple'ın kurucu ortaklarından olan Steve Wozniak, 2075 yılı hakkındaki tahminlerini paylaştı. S. Wozniak'a göre; 2075 yılında Apple, Google ve Facebook daha büyük firmalar haline gelecek.

USA Today ile yapılan röportajda Apple'ın kurucu ortağı, 2075 yılına ilişkin öngörülerini sundu. Woz, "Apple, IBM gibi uzun ömürlü olacak. Apple'ın nakitine bakın (246 milyar dolar), her şeye yatırım yapabilir. Dolayısıyla Apple 2075 yılında bu nakitini daha arttıracak ve hala faaliyet gösterecek. Ayrıca aynı şey Google ve Facebook için de geçerli." dedi.

"Evet, IBM 1911'den beri varlığını sürdürüyor. Peki, hala faaliyet gösteren IBM eskisi kadar güçlü mü? Bu nokta tartışmaya açık görünüyor."

Wozniak ayrıca; yeni kentlerin çölde inşa edilececek. İnsanlar kubbeli yapılarda yaşayacak ve dışarı çıkmak için özel kıyafetler giyecek.

1492417879_wozniak.jpg

İnsanlar hastalıkları teşhis etmek için yapay zeka kullandığı için doktorları pek iyi bir gelecek beklemiyor. Woz'a göre; Mars kolonisi de olacak. Ancak Woz, 2075 yılına kadar uzaylılarla karşılaşıp karşılaşmayacağımızdan emin değil. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.