İnternet

Apple Support Twitter Hesabı Açıldı!

Apple'ın kullanıcılara destek sunan servisi Apple Support'un resmi Twitter hesabı açıldı. Apple, kullanıcılarına artık Twitter üzerinden de destek sağlayacak.


Teknoloji firmalarının önde gelen isimlerinden Apple, Twitter üzerinden destek veren firmalar arasında yerini aldı. Daha önce bir çok firma tarafından tercih edilen bu yöntem Apple'ında ilgisini çekmişe benziyor. Kullanıcılarına telefon ve Genuis'lar sayesinde destek veren Apple, artık @AppleSupport hesabı ile destek veriyor.

İlginizi Çekebilir: 

Welcome to... pic.twitter.com/EZA8eRycDs

— Apple Support (@AppleSupport) 3 Mart 2016

Ülkemizde henüz 2 adet mağazası bulunan Apple'ın, Twitter üzerinden destek verecek olması kullanıcıları oldukça sevindirdi. Çünkü Türkiye'deki mağaza sayısı yetersiz gelen firmadan randevu almak neredeyse imkansız. Telefon ile sunduğu desteğin de yetersiz olduğunu düşünürsek, açılan bu Twitter hesabı Apple kullanıcıların sorunlarını daha hızlı çözebilmelerine yardımcı olacaktır. 

Şimdilik global olarak destek sunan bu hesabın bölgesel desteğe geçiş yapıp yapmayacağı ise şimdilik bilinmiyor. Ama ilerleyen dönemlerde Apple, Türkçe dil desteği ile bölgesel destek sunarsa, Türkiye'deki kullanıcılar için büyük bir avantaj olacak.

 
 
                              
                                
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.