İnternet

Artık video sitesi kurmak 'Kimy Video Script' ile çok kolay

Video sitesi kurmayı düşünüyorsanız o zaman Kimy Video Script'i mutlaka denemelisiniz.


İnternetten video yayınlamak, derlemek ve bunları kitlelere ulaştırmak bir hayli güç bir olay. Bunları yapmak için oldukça karışık sistemler kullanmanıza artık gerek kalmadı. Kimy Video Script ile videolarınızı dilediğiniz şekildeve her türlü mobil cihazlar için özelleştirebiliyorsunuz.

Peki, Kimy Video Scripti nedir?

Üst düzey güvenlik yapısına sahip olan, responsive özelliği sayesinde tüm monitör boyutlarına ve telefon, tablet gibi mobil plâtformlara uyum sağlayan çok kapsamlı bir video sciprtidir. Bu script sayesinde dileyen herkes anında video sitesi kurabilir. Bunun için özel bir ekibinizin olmasına ya da illâ bir şirket olmanıza gerek yoktur. www.kimy.net adresinden gerek bilgi edinme gerekse de anında sipariş vererek bu özel video scriptine sahip olma şansını elde edebilirsiniz. Üstelik bu scripte bir kere sahip olmak, ömür boyu sorunsuz bir şekilde kullanmak anlamına gelmektedir. Nitekim Kimy Yazılım ekibi script üzerindeki geliştirme işlemlerine ve güncel internet gelişmelerine göre scripti güncel tutmaya devam etmektedir. Böylelikle satın aldığınız bu özel video scripti her zaman güncel kalmakta, her geçen gün çok daha gelişmiş bir seviyeye ulaşmaktadır.

Scriptin Başlıca Özellikleri

W3 uyumlu özel bir tasarıma sahiptir. HTML5 Bootstrap ile özel olarak tasarlanmıştır. Script içerisinde özel HTML5 video player kullanılmıştır. Yorum sistemi, reklam yönetim sistemi ve etiket sistemi gibi tüm ihtiyaç duyulabilecek unsurlar sunulmuştur. Özel HTML cache sistemi sayesinde siteniz çok daha hızlı bir şekilde çalışacak yapıda oluşturulmaktadır. Onlarca farklı özellik Kimy Video Scripti ile sizlerin bir tık uzağında yer almaktadır. Örneğin bu özellikler sayesinde sitenizin istediğiniz renklere göre ayarlayabilirsiniz. Script, sizlere sınırsız renk seçeneği sunmaktadır ve bu sınırsız renk seçeneğini oldukça basit bir şekilde kullanmanıza olanak tanımaktadır. Böylelikle scripti satın alan ve sitesine kuran herkes aynı renklerde video sitesine sahip olmak zorunda kalmamaktadır. Aksine herkes kendine has ve isteklerine uygun renklere sahip olan bir siteye sahip olmaktadır. Ayrıca kuracağınız video sitesinin içeriğine göre renk ayarları yapmakta oldukça önemlidir. Kimy Video Scripti tam bu noktada sizlere içeriğiniz ile uyumlu bir renk tasarımı yapma şansı sunar.

Video Sitesi Açarak Para Kazanmak

İnternet üzerinde yayın yapan siteler arasında en çok gelir elde eden plâtformların başında genelde video siteleri yer almaktadır. Bir çok video sitesi gerek rahat ve fazla içerik bulabilmesi gerekse de reklam seçeneklerinin fazla olması nedeni ile sahipleri için kârlı bir yatırımdır. Sizler de henüz daha yeni sunulmuş olan Kimy Video Scripti fırsatını en iyi şekilde değerlendirebilir ve çok uygun bir ücret karşılığında video sitesi sahibi olabilirsiniz. Sitenizde, sizin dahi aklınıza gelmeyecek olan bir çok ek özellik olacağı içinde bu özel video siteniz bir yatırım olarak yıllarca varlığını korur. Üstelik Kimy Video Scripti kurulduktan sonra sizlere sunulmuş olan özel bot seçenekleri sayesinde içerik temin etmenizde kolay bir hale gelir. Bu sayede içerik aramak ya da farklı sitelerde ki içerikleri sitenize eklemek için vakit kaybetmezsiniz. Özel Kimy Video Scripti botları sayesinde dilediğiniz an sitenize istediğiniz kategorilerde video içeriği sunabilirsiniz. Üstelik özel olarak geliştirilmiş olan SEO alt yapısı ile eklediğiniz içeriklerin Google başta olmak üzere tüm arama motorlarında üst sıralarda çıkması da daha rahat bir hale geliyor.

Scripti Aldık, Şimdi Ne Olacak?

Sizlerde video sitesi sahibi olmak ve sahip olacağınız bu video sitesi sayesinde para kazanmak için 0850 303 34 93 ve info@kimy.net adreslerinden destek ekibine ulaşabilirsiniz. Kimy Yazılım destek ekibi, sizlere satış öncesi ve satış sonrası kesintisiz destek sunmaktadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.