İnternet

Bitcoin kan kaybediyor!

Kripto para piyasasının zirvesi Bitcoin'de işler iyi gitmiyor. 8 Ocak itibariyle Bitcoin fiyatı 16.151,00 dolar seviyelerine kadar indi.


Kripto para piyasasının önemli bir bölümünü elinde tutan Bitcoin'de işler yolunda gitmiyor. Belirli bir merkeze bağlı olmayan Bitcoin'in fiyatı şu an itibariyle 16,026 seviyesine kadar indi.

Geçtiğimiz yıl oldukça fazla bir değer kazanan kripto para piyasası, Kore ve Avrupa'dan gelen bazı haberlerle durmaya, hatta gerilemeye başlamıştı. Yatırımcılarında tedirginliğe neden olan bu gelişmeler sonrası çıkışa geçen piyasada, eski günlerini mumla arayan bir kripto para birimi var: Bitcoin.

Bitcoin ne kadar?

15 bin dolar barajını aştıktan sonra sürekli yukarı çıkan Bitcoin, son düşüşle beraber eski performansından büyük bir ivme kaybetti. İnişli-çıkışlı bir yol izleyen Bitcoin, dün 17,500 dolar iken bugün 16 bin dolar seviyesinde işlem görüyor. An itibariyle 1 Bitcoin 16,151 dolar civarında.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.