İnternet

CES 18'de elektrik kesildi!

Yeni teknolojilerin sergilendiği CES 18'de elektrik kesildi.


Her yıl düzenlenen Consumer Electronics Show bilinen adıyla CES etkinliğinde bu yıl da firmalar, kullanıcılara yakında sunacakları teknolojileri sergiledi. Hala devam etmekte olan CES 2018 etkinliğinde bugün skandal bir olay yaşandı.

Yeni teknolojiler, yapay zeka, elektrikli otomobiller, 8K TV'ler, akıllı robotlar ve yeni telefonlar derken CES 2018 etkinlik alanının tamamında elektrik kesildi.

Evet yanlış okumadınız, yeni teknolojilerin sergilenip kullanıcılara vadedilen onca şey bu elektrik kesintisinden sonra gölgede kaldı.

Teknolojinin bağımlı olduğu elektriğin kesilmesi ile etkinlik alanındaki katılımcılar neye uğradıklarını şaşırdı. Bu elektrik kesintisinin yaklaşık 15 - 20 dakika sürdüğü söyleniyor.

Bu olayın yaşanmasının ardından dış basındaki editörler, CES'in ticaret derneği ve üreticisi olan Gary Shapiro'ya Twitter üzerinden iğneleyici Tweet'ler attı.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.