İnternet

Dolabınızdakilerle hangi yemeği yapabileceğinizi gösteren, mükemmel internet sitesi

Bir internet sitesi, dolabınızda bulunan şeyleri girdiğiniz takdirde hangi yemekleri pişirebileceğiniz konusunda öneriler sunuyor.

Dolabınızdakilerle hangi yemeği yapabileceğinizi gösteren, mükemmel internet sitesi

Dolabınızda bulunan yiyeceklerle hangi yemeği yapmanız gerektiğine karar veremiyor musunuz? Akşama farklı bir yemek yapmak istiyorsunuz ancak makarna ve hazır çorbadan başka birşey yapmayı bilmiyorsunuz? Eğer bu sorulardan birisine "Evet" yanıtını verdiyseniz, MyFridgeFood isimli internet sitesi tam da size göre.

MyFridgeFood, buzdolabınızda bulunan yemeklerle neler yapabileceğinizi gösteren, ilginç ve eğlenceli bir internet sitesi. Siteye girdiğiniz an karşınıza gelen "Quick Kitchen" seçeneklerinden, buzdolabınızda bulunan malzemeleri seçebilir ve sağ taraftaki "Find Recipes" seçeneği ile elinizde olan şeylerle nelerin pişirilebildiğini görebilirsiniz. Eğer İngilizce olan internet sitesini kullanırken sorun yaşarsanız, bir sözlük kullanarak malzeme isimlerine ve önerilen yemeklere bakmanız, ardından yemeğin Türkçe hazırlanışı için arama yapmanız sorununuzu çözecektir.

1471273371_asghsa.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.