İnternet

Etohum bu kez de Azerbaycan’a adım atıyor!

Etohum, Azerbaycan’daki ilk toplantısını 5-6 Temmuz tarihlerinde Azercell, Azercell'in inkubasyon merkezi Barama, Infipro VC, Elektron Höküm?t (E-gov.az), Nuush ve High Tech park sponsorluğunda Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de gerçekleştiriyor.


Yeni ekonomiyle ilgili bilgi ve iş fikri sahibi olan girişimcilerle bu konuda yatırım yapabilecek şirket ve profesyonelleri buluşturmayı hedefleyen Etohum, bu kez de Türkiye sınırlarını aşarak Türkiye’deki yatırımcıları Azerbaycan’daki girişimcilerle buluşturuyor. 

Türkiye’deki başarılı internet yatırımlarıyla öne çıkan yatırımcılar, Kafkaslar’ın en büyük şehri ve en önemli kültür-ticaret merkezi olarak bilinen Bakü’de gerçekleştirilecek toplantıda, Azeri girişimcilere mentorluk yapacak ve internet alanındaki yatırımlarıyla ilgili tecrübelerini katılımcılara aktaracak.    

Nokta Medya CEO’su Tümay Asena, Akakce kurucu ortağı Koray Karataş ve Etohum’dan Kerim Türe’nin panelde konuşmacı olarak katılacağı, Etohum kurucusu Burak Büyükdemir’in ise “Etohum ve Türkiye İnternet Ekosistemi” başlıklı konuşmasıyla yer alacağı ilk toplantının hedefi ise, Azerbaycan’daki ekosistemle tanışmak ve iki ülke arasındaki işbirliği fırsatlarını konuşmak. 

Tanışma ve sohbet aralarıyla zenginleştirilecek olan toplantıya Türkiye’den katılmak isteyen internet girişimcilerinin, www.etohum.com/etkinlik/etohum-azerbaycan adresinde yer alan katılım formunu doldurmaları gerekiyor. 

Etohum etkinliğinin web sitesinde yayınlanan program detayları ise şöyle:

Etohum Azerbaycan Programı 

5 Temmuz Cuma
18:30 – 18:45 – Hoşgeldin konuşması
18:45 – 20:30 – Networking saatleri (eTohum/ konuklar / girişimler)

6 Temmuz Cumartesi
09:30 – 09:45 – Kısa bilgilendirme ve açılış
09:45 – 11:00 – Mentorlük bölümü (Girişimcilere 20'şer dk mentörlük koçluk)
11:00 – 11:15 – Kısa networking arası
11:15 – 12:30 – Mentorlük bölümü (Girişimcilere 20'şer dk mentörlük koçluk)
12:30 – 14:00 – Öğle yemeği
14:00 – 14:40 Etohum ve Türkiye İnternet Ekosistemi – Burak Buyukdemir – eTohum
14:45 – 15:30 Panel: Başarılı girişimler nasıl oluşturulur?

  • Moderatör: Burak Buyukdemir
  • Tümay Asena – Nokta Medya CEO
  • Koray Kabataş – Akakce kurucusu
  • Kerim Türe – Etohum

15:30 -16:00 – Kapanış Konuşması (eTohum, Ministry of Communication and Information Technology, Azercell/Barama)
16:00 – 16:30 – Networking

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.