İnternet

Facebook artık her an bizimle

Facebook çok yakında bizi çok daha yakından takip edecek.

Facebook artık  her an bizimle

Türkiye'de 35 milyonun üstünde facebook üyesi, dünya genelinde ise bir milyarın üstünde üyesi bulunuyor. Facebook, siz onu kullanmasanız bile sizi takip edecek.
Facebook'u nerede kullandığınızı belirtmeseniz bile bulunduğunuz yerin yakınlarında Facebook arkadaşınız var ise bunun bilgisi size sunulacakmış.

1360228801_facebookyerbildirimi.jpg

Geliştirilen bu uygulamanın amacı ise bulunduğunuz yere yakın olan arkadaşlarınız olduğunda bunu bildirmek. Yani sizin yakınlarınızda olan arkadaşlarınız var ise bu uygulama ile bunu öğrenebileceksiniz.

Bu uygulamanın sadece ''arkadaş'' içi olduğunu söylensede işin aslı başka.Yeni uygulama ile Facebook reklamverenlere ve markalara bilgi satacağı gibi anlık reklamlar bulunduğunuz yere hatta ayak attığınız santimetrekareye göre gelecek.
Test aşamasında olan uygulamanın mart ayı sonunda yayınlanması bekleniliyor. Bakalım kullanıcıların tepkisi bu uygulamaya ne olacak.
Yorumlar
ibrahim
selam bu uygulamanin adini lutfen belirte bilirmisiniz yani yazabilirmisiniz bizim d ogrenip kullana bilmemiz icin.; [email protected] mail aadresime mail atar iseniz cok sevinirim
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.