İnternet

Facebook hesabınızı sigortalattırdınız mı?

Hesaplarını güvenceye almak için 8 bin kişi Facebook adresini sigortalattı.


Yeni bir uygulama ile 8 bin kişi Facebook adresini sigortalattı. Evet yanlış duymadınız! ''Hesabım tanımadığım kişilerin eline geçer, anılarım kaybolursa'' sloganı ile başlatılan uygulama ile 8 bin kişi Facebook adresini ücretsiz olarak sigortalattı.

Bu uygulama ile Türkiye'de bir ilke imza attıklarını söyleyen, uygulamayı gerçekleştiren şirketin Kurumsal İletişim Müdürü Arzu Tan, şöyle devam etti:

1361518403_facebookd.jpg

''Sosyal ağlar artık hemen herkesin günlük hayatının ayrılmaz bir parçası haline gelmiş durumda. Yaşamımızın en özel anlarını bu ağlar aracılığı ile sevdiklerimizle paylaşıyoruz. Bu da hepimizde, hesabımızın tanımadığımız kişilerce ele geçirilmesi ve o güne kadar yapmış olduğumuz tüm paylaşımlarımızın yani anılarımızın kaybolması ihtimaline karşı bir korku yaratıyor. Bu nedenle şirket olarak, Facebook kullanıcılarına, hem hesaplarını güvence altına alabilecekleri hem de eğlenceyi yaşayabilecekleri bir uygulama geliştirdik. Uygulamamız, hesabın ele geçirilmesini engelleyemiyor ancak böyle bir durumla karşı karşıya kalındığında kullanıcılara anılarına yeniden kavuşma imkanı sunuyor. Hedefimiz, Türkiye'deki 32 milyon kullanıcıyı şirketimizin Facebook Sigortası ile tanıştırarak hem eğlence hem de güven sunmak.''

Yorumlar
Misafir
işiniz gücünüz yok mu ya iki kitap okuyun facebuk ne la
Cevapla
Misafir
dislike
Cevapla
Misafir
nasil yapilacak onuda yazsaniz iyi olur
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.