İnternet

Facebook ile yılbaşı unutkanlığına son

Dev sosyal ağ şimdi de kullanıcılara kutlama mesajları için yepyeni bir uygulama sunuyor.

Facebook ile yılbaşı unutkanlığına son

Facebook'un hızlı bir şekilde devam eden yenilikleri yeni yıl için devam ediyor. Mutlaka duvarınızda görmüş olmalısınız Facebook bir uygulaması ile kişilerin profillerindeki en önemli 20 paylaşımı listeleyerek fotoğraflar eşliğinde 2012′nin özetini çıkarmıştı. Dev sosyal ağ şimdi de kullanıcılara kutlama mesajları için yepyeni bir uygulama sunuyor.

Facebook'un yeni uygulaması yılbaşı kutlama mesajları üzerine ve oldukça basit uygulanabilecek bir şey. Bu uygulama ile önceden belirleyeceğiniz kişilere yeni yıl kutlama mesajlarını yazıp tam gece yarısında otomatik şekilde ve özel mesaj yoluyla gönderebileceksiniz.

1356904779_a110.jpg

Bu şekilde olası unutkanlıkların önüne geçebilecek ve tebrik mesajlarınızı tam vaktinde iletebileceksiniz.  Yazılıma erişim izni verdikten sonra açılan ekrandaki listeden isimlerin üzerlerine tıklayarak arkadaşlarınızı seçmeniz yeterli olacaktır. Daha sonra söylemek istediklerinizi yazıp profilinizden ya da bilgisayarınızdan fotoğraf da ekleyebilirsiniz.

1356904811_f1.jpg

Yorumlar
Misafir
Saçma. Sadece normal mesajlara bir zamanlayıcı eklenmiş, bu kadar pazarlamalarına gerek yoktu.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.