Facebook üzerinden Güvenli Para transferi

Denizbank'ın bu uygulaması bir ilk. Facebook üzerinden istediğiniz kişiye para gönderebilirsiniz.

Facebook üzerinden Güvenli Para transferi
Denizbank'ın Facebook'ta hesabı olan müşterilerine Facebook üzerinden finansal işlemler yapabilmelerine olanak tanıyan yeni bir sistemi hizlemete açtı.

Bakiyeler, kart borçları ve kredi borçlarını görüntüleyebilen sistem ile 7/24 para transferi yapabilirsiniz. Bankanın amacı sosyal ağ üzerinden 350 bin kullanıcıya ulaşmayı hedefliyor.

1328019448_denizbankfacebookbankaciligi2012.jpg


Güvenlik boyutu?

Kullanımı kolay ve işlevsel olan bu uygulamanın en büyük problemi kullanıcıların güvenlik şüpheleri. Bu konuda konuşan Denizbank Genel Müdürü Hakan ATEŞ "Şube uygulamamız, Facebook?un içine konulan güvenliğiyle, her şeyiyle bizim kendi programımız" dedi.

Facebook üzerinden yapılan işlemler Ücretsiz.

Facebook ie finansal olarak bir anlaşma yapmadıklarını dile getiren Ateş, "Bilgileriniz Facebook ile paylaşılmıyor. Orası tamamen ayrı bir finansal alan. Ayrıca şu an için Facebook?tan işlem ücreti alınmayacak" açıklamasında bulundu.

1328019596_gdsfgdf.png

Facebook hesabınızdan işlem yapabilmek için Denizbank Facebook Bankacılık Şubesi sayfasını beğendkten sonra bankacılık uygulamasına izin vermeniz gerekiyor. Bundan sonra işlemlerin yapılabileğe ekrana erişim sağlayabiliyorsunuz.