İnternet

Facebook zaman tünelini kaldırma - Timeline remover

Zaman tünelinden çıkmak isteyenler, yapmanız gereken çok basit!


Yeni zaman tüneli özelliğini sevmediyseniz ve profilleri eski haliyle görmek istiyorsanız yapmanız gereken çok basit! Hangi tarayıcıyı kullanıyorsanız aşağıdan ona tıklayıp gerekli eklentiyi kurun. Daha sonra tarayıcınızı yeniden başlatın ve Facebook'un zaman tünelinden kurtulun. Bu kadar basit. Tarayıcınızın ayarlar kısmından dilediğiniz zaman eklentiyi aktifleştirebilir veya kapatabilirsiniz.

Güncellemelerden haberdar olmak için sayfamızı beğenin!
1333538941_apps-safari-icon-kopya.png

If you don’t like the new Timeline feature on Facebook and want to view profiles in the old style, then TimelineRemove is the perfect extension for you. This tiny, but handy tool disables the new Facebook timeline feature and restores the classic look, without changing the timeline behavior for other visitors of your Facebook profile. The extension basically works by hiding the timeline, so you can view your own and others’ profiles in the old style. TimelineRemove works automatically once installed, and a button is added to the toolbar that lets you toggle the timeline on and off, whenever you want.

1333538941_apps-safari-icon-kopya.png

Chrome'u indirmek için tıklayın.
Firefox'u indirmek için tıklayın.

Teknolojioku videolu anlatım ;
Yapamayanlar için ayrıca Hakan Baltacı adlı okuyucumuz video hazırlamış ; (Kendisine teşekkür ediyoruz.)( Explorer'da problem yaşayanlar olabilir. Explorer için tam sürüm yayınlanmadı henüz. Chrome ve Firefox'tan hesabınıza girip öyle Timeline'dan çıkabilirsiniz. )

Yorumlar
Misafir
zaman tünelinde kalmak istiyorum.
Cevapla
Sana ne be!
Admin nie linki yazmıonn
Cevapla
Misafir
firefox olmadı :(
Cevapla
medine yılmaz
zaman tünelinden çıkmak istiyom
Cevapla
mustafa
selam zaman tünelinden nasıl çıkabilirim
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.