İnternet

Facebook Zaman Tüneli'nin tasarımını değiştiriyor!

Zaman Tüneli karşımıza farklı bir tasarımla çıkabilir.

Facebook Zaman Tüneli'nin tasarımını değiştiriyor!

Facebook geçtiğimiz yıl Zaman Tüneli uygulamasını hayata geçirmiş geçtiğimiz aylarda ise mecburi hale getirmişti. Zaman Tüneli'ne giren bir daha çıkamıyor ve isyan ediyorlardı. Çünkü bu uygulamayı çoğu kullanıcısı beğenmemişti. Facebook yönetimi bu uygulama ile ilgili geri adım atmadı eski haline getirmedi ama Zaman Tüneli'nde yenilikler yapmaya devam ediyor.

1337774068_facebook-timeline.jpg

Facebook'un profil sayfalarında Zaman Tüneli'ne mecburi geçişi, pek çok kullanıcısı tarafından eleştirilse de Facebook, buna rağmen geri adım atmıyor ve kullanıcılarını Zaman Tüneli'ne geçirmeye devam ediyor.

Önceki Hali
1337773833_facebook-timeline-old.jpeg

Sonraki hali

1337773818_facebook-timeline-new.jpeg

Ancak dev sosyal ağ Zaman Tüneli'nden vaz geçmese de, üzerinde çalışmalar yapmayı da ihmal etmiyor. Söylenenlere göre Zaman Tüneli karşımıza farklı bir tasarımla çıkabilir. Resimde de gördüğünüz gibi şimdiye kadar kapak resminin altında bulunan ismimiz ve kişisel bilgilerimiz, yeni tasarıma göre kapak resminin üzerinde yer alacak.

Ayrıca kapak resminin altında bulunan ve arkadaşlarımızı, beğendiklerimizi gösteren resimli kutularda, yeni tasarım ile basit simgeler halinde kullanıcı ile buluşuyor.

Zaman Tüneli'ndeki bu yeniliğin bu uygulamayı beğenmeyen kullanıcıları memnun edip etmeyeceği de ayrı bir merak konusu.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.