İnternet

Facebook'a beğenmeme ve düşman ekleme butonu gelebilir!

Beğen butonu var da beğenmeme butonu neden olmasın diyenlerin sesini Facebook duymuş olmalı!


Sosyal ağların hayatımızdaki yeri ve önemi günden güne büyümeye devam ediyor. Buna bağlı olarak da hayatımızla bütünleşik bir hale geliyor. Durum bu iken, bazen şu da olsa dediğimiz zamanlar da oluyor. İşte son zamanlarda Facebook'un aldığı kararlardan birisi de bazı kişilerin aklına gelmiş, hayata geçirilmeyi bekliyordu.

Facebook'ta beğen butonu var da neden beğenmeme butonu olmasın diye aklınıza gelmiş olabilir, Dean Terry ve Bradley Griffith, bu düşünceleri ve planları hayata geçirerek Facebook'a yeni bir eklenti eklemenin start'ını verdiler bile. Yeni proje ile birlikte Facebook'ta beğen butonunun yanı sıra beğenmediğiniz paylaşımlar için beğenmeme butonunu kullanabileceksiniz.

1332936451_20120327095439.jpg

Yeni proje kapsamında sadece beğenmeme butonu değil, bunun yanı sıra düşmanlarınızı belirleyebileceğiniz bir sistem de geliyor. EnemyGraph adıyla anılacak bu uygulama çok yakında karşımızda olacak.

Terry'nin, meydana getirdiği "beğenmedim" ve "düşman ekleme" uygulamalarının Facebook'un onayından geçip geçmeyeceği şuan için gündeme gelmedi fakat, çok yakında muhtemel olarak onaylanıp profillerde gözükmesi çok yakın...

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.