İnternet

Facebook'ta paralı mesaj dönemi başladı

Arkadaşınız olmayan birine mesaj göndermek için artık para ödeyeceksiniz.

Facebook'ta paralı mesaj dönemi başladı

Hatırlarsanız daha önce sizlere Facebook 'ta arkadaş listenizde olmayan kullanıcılara mesaj göndermenin artık ücretli olacağı haberini duyurmuştuk. Paralı mesaj dönemi artık başladı.

Eğer Facebook'ta arkadaş listenizde olmayan kullanıcılara mesaj göndermek isterseniz bundan sonra bir uyarı ile karşılaşabilirsiniz. Çünkü Facebook artık size ücretli ve ücretsiz klasör seçenekleri sunuyor.

1362729776_mesahjpgh219.jpg

Eğer listenizde olmayan birine mesaj göndermek isterseniz,  "Bu mesajı 0,53 TL ödeyerek direk karşıdaki kişinin Gelen Kutusu'na gönderebilirsiniz." Veya ücret ödemek istemezseniz diğer klasörüne bu mesajı gönderebilirsiniz.

Ücret ödemediğinizde mesaj "Diğer" kutusuna gidiyor. Diğer klasörüne gönderdiğiniz mesaj için karşıdaki kişiye bildirim gitmiyor kullanıcı aklına gelirse bu mesaja bakar ve görür.  Ancak ücretli olarak gelen Kutusu'na gönderdiğiniz mesajın görülme olasılığı yüzde 100.

Yorumlar
bryan
yalan beya demin bu salak sacma haber yuzunden tanimadim kisiye mesaj attim
Cevapla
tekce
o zaman sosyalligi kalmazz.isin ucunda para olursa.....
Cevapla
malatyale
pff bi bu cikmmamisti
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.