İnternet

Fenerbahçe - Galatasaray derbisi Gear VR ile izlenebilecek

Fenerbahçe - Galatasaray derbisi, Samsung'un Gear VR gözlüğü ile izlenebilecek. Peki, Fenerbahçe - Galatasaray derbisini tribündeymiş gibi izlemek için ne yapmak gerekiyor?

Fenerbahçe - Galatasaray derbisi Gear VR ile izlenebilecek

Fenerbahçe - Galatasaray derbisi için bugün tüm nefesler tutuldu. Saat 20:00'da Şükrü Saracoğlu'nda oynanacak olan Fenerbahçe - Galatasaray derbisi naklen Lig TV'den yayınlanacak. Teknolojideki gelişmelere önem veren Digiturk, Fenerbahçe - Galatasaray derbisi için sanal gerçeklik gözlük sahiplerine muhteşem bir özellik sunuyor.

Fenerbahçe - Galatasaray derbisi Gear VR ile izlenir

Fenerbahçe - Galatasaray derbisini Samsung Gear VR gözlük sahipleri maçı sanki tribündeymiş gibi izleyebilecek. Peki, Fenerbahçe - Galatasaray maçını canlı olarak VR ile izlemek için ne yapmak gerekiyor?

Samsung Gear VR destekleyen Galaxy serisi telefonunuza Digiturk Play VR uygulamasını Oculus Store'dan indirmeniz ve uygulamaya Digiturk Play üyeliğiniz ile giriş yapmanız yeterli olacak. Maç başladığında Gear VR'ı takıp derbiyi sanki tribündeymiş gibi canlı olarak izleyebilirsiniz.

1479651716_ekran-resmi-2016-11-20-17.19.29.png 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.