İnternet

Fenerbahçe'ye özel Yandex tarayıcı!

Fenerbahçeliler, Yandex internet tarayıcısının Fenerbahçe temalı çok özel bir sürümüne sahip olacaklar.

Fenerbahçe'ye özel Yandex tarayıcı!

Fenerbahçeli taraftarlar çok yakında fbyandex.com.tr uzantılı
e-posta hizmetinden de yararlanabilecekler. Ayrıca taraftarlar çok yakında kullanıma sunulacak olan ve Türkiye'de bir ilk olan Yandex internet tarayıcısının Fenerbahçe temalı çok özel bir sürümüne sahip olacaklar.

Büyük bir işbirliğine imza atan Fenerbahçe Spor Kulübü ve Yandex, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Spor Kulübü Genel Sekreteri Talat Yılmaz, Yandex Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Yalçındağ ve Yandex Türkiye CEO'su Bogdan Wisniewski eşliğinde, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı 1907 Tribünü'nde imza töreni düzenleyerek duyurdular.

1353409655_2012-11-19yandex3.jpg

Fenerbahçe taraftarı, bundan böyle merak ettikleri tüm soruların cevaplarını kendileri için özel olarak hazırlanan www.fbyandex.com.tr web sitesi üzerinden, ya da kulübün resmi sitesi www.fenerbahce.org üzerinde yer alan özel arama çubuğunu kullanarak öğrenebilecekler.

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, söz konusu işbirliğiyle ilgili olarak şunları söyledi:

"Sevgili Fenerbahçeliler, Fenerbahçe Spor Kulübü ve Yandex arasında stratejik işbirliği anlaşması imzalayarak, hızla gelişen dijital dünyada yeni bir adım daha atmış oluyoruz. Öncelikle Yandex Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mehmet Ali Bey'e ve bu anlaşmada emeği geçen herkese teşekkür ederim. Kulübümüzün öncülük ve yenilikler konusundaki farkı göz önüne alındığında, Fenerbahçe ve Yandex isimlerinin bugün bir araya gelmesiyle birlikte, biz Fenerbahçelileri bir takım yeniliklerin beklediğini bildirmek isterim. Fenerbahçe'nin teknolojik-dijital çalışmaları bir yandan sürüyor, en kısa sürede yeni tanıtımlarla karşınızda olmayı diliyoruz. Fenerbahçe Yandex işbirliğinin iki taraf için de hayırlı olmasını diliyorum."

Tören sırasında Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'a sembolik olarak fbyandex.com.tr e-posta adresini takdim eden Yandex Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Yalçındağ ise, "Yerel değerlere önem veren bir internet şirketi olarak, ülkemizin en önemli ve en köklü kurumlarından biri olan Fenerbahçe Spor Kulübü ile bir araya gelip böyle bir projeye imza atıyor olmaktan son derece mutluluk duyuyorum. Fenerbahçelilerin, internete açılan pencereleri olacak olan fbyandex.com.tr portalini ve Türkiye'de bir ilk olarak kendilerine özel hazırladığımız Fenerbahçe temalı tarayıcıyı beğeneceklerine inanıyorum. Tüm Fenerbahçe camiası ve Yandex için hayırlı olsun" dedi.

Gerçekleştirilen anlaşma gereği, Fenerbahçe taraftarları ücretsiz olarak yararlandıkları, fbyandex.com.tr arama motoru ve e-posta hizmetlerini kullanarak kulüplerine maddi katkıda bulunacaklar.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.