İnternet

Fiber konferansına indirimli kayıt!

FTTH Forum 2012’ye indirimli kayıt fırsatı 19 Ekim’e kadar uzatıldı.

Fiber konferansına indirimli kayıt!

Fiber optik teknolojisiyle ilgili EMEA bölgesinin en önemli konferansı FTTH Forum, Lizbon, Barcelona ve Budapeşte’nin ardından bu yıl 7-8 Kasım’da İstanbul Movenpick Hotel’de geçekleşecek. Fiber alanındaki tüm yeniliklerin ve çözümlerin, fiber optik teknolojisi alanındaki örnek iş modellerinin ve bu alanda önde giden şehirlerin başarı hikayelerinin paylaşılacağı konferansa katılım için 200 Euro indirimli kayıt fırsatı 19 Ekim’e kadar uzatıldı. İstanbul’da düzenlenecek ilk uluslararası fiber konferansı olan FTTH Forum 2012’ye katılmak isteyen tüm telekom operatörleri ise yüzde 50 indirimden faydalanabiliyor.

IT ve telekomünikasyon konferansları konusunda lider Portekizli Hansecom firmasının düzenlediği FTTH Forum 2012, fiber alanında Avrupa ve Amerika’dan önemli isimleri İstanbul’a getirecek.

1350383648_ftthforum.jpg

ABD’deki belediyelerin aralarında kıyasıya yarıştığı Google‘ın fiber internet projesini kazanan Kansas City modelini paylaşmak üzere Google’ın Kansas City projesinden sorumlu danışmanı Aaron Deacon ve dünyada dijital şehirler arasında başı çeken Amsterdam örneğini anlatmak üzere, Amsterdam’ da eve kadar fiber projelerine öncülük eden strateji danışmanı Frans Anton Vermast konferansın iki önemli konuşmacısı olacak. Türkiye’den ise Türkiye’ye dünyayla aynı anda fiber internet getiren ve Amerika’da Google’ın sadece tek belediyede verebildiği 1gb fiber interneti şu anda Türkiye’de 10 ilde veren Turkcell Superonline Genel Müdürü Murat Erkan, fiber alanındaki deneyimlerini ve dünya çapında elde ettikleri başarıları paylaşacak.

FTTH Forum’u düzenleyen Hansecom’un Genel Müdürü Hassan Claussen Lizbon, Barcelona ve Budapeşte’nin ardından fiber için önemli şehirlerden biri olan İstanbul’da düzenleyecekleri konferansla Etisalat, Turkcell Superonline, Huwai gibi sektör liderlerini bir araya getirerek, fiber optik teknolojisi alanındaki örnek iş modellerini ve bu alanda önde giden şehirlerin başarı hikayelerini paylaşacaklarını belirtti. Fiber alanındaki tüm yeniliklerin ve çözümlerin de konferansta yer alacağının altını çizen Claussen,  “Network dizaynı, fiber yayılımı, fiber projelerinin finansal ve ekonomik yönü gibi bir çok konu panel ve konuşmalarda masaya yatırılacak” dedi.

FTTH Forum 2012’de, Turkcell Superonline Genel Müdürü Murat Erkan, Kansas City Google projesinin danışmanı Aeron Deacon,  Amsterdam projesini anlatmak üzere stratejik danışman Frans-Anton Vermast’ın yanısıra, Avrupa’nın Dijital Ajandası hakkında bilgiler vermek üzere Avrupa Komisyonu’ndan Wolf-Dietrich Grussmann,  Ventura Team’in başarılı analistleri  Richard Jones and Stefan Stanislawski gibi önemli isimler konuşmacı olarak katılacaklar.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.