İnternet

Firefox 58 çıktı!

Mozilla, hız canavarı Firefox 58 sürümünü yayınladı.


Mozilla, geçtiğimiz aylarda Firefox Quantum adını verdiği Firefox 57 sürümünü yayınlamıştı. Piyasdaki en hızlı tarayıcı olma unvanını elinde bulunduran Firefox 57 bugün bir güncelleme daha alarak gücüne güç kattı.

Firefox 58 sürümü ile WebAssembly adı verilen özellik sunuluyor. WebAssembly sayesinde kod derlemek daha hızlı hale geliyor. Ayrıca; ekran görüntülerini doğrudan panonuza kopyalayabiliyorsunuz.

Yeni güncelleme ile kredi kartı bilgilerini otomatik doldurma, macOS için WebVR desteği ve Windows kullanıcıları için gelişmiş sayfa oluşturma seçenekleri de uygulamaya ekleniyor.

Adet bir hız canavarı olan, güvenlik ve performans iyileştirmelerini barındıran Firefox 58 sürümünü buradan indirebilirsiniz.

Yorumlar
Hikmey
Evet çok hızlı
Cevapla
Faruk
Edge alayini samarlar kendinizi boşa kandirmayin hepsini kullandım gördüm microsoft edge bu sefer yapmis önyargı larinizdan kurtulun
Cevapla
Soner
Opera her zaman hızlı......ikiside bende kurulu gözle görülür derecede opera hızlı
Cevapla
Fatih
Hız canavarı falan değil! Eklentisiz kullanacaksanız buyuru Internet Explorer kullanın. Birkaç eklenti sonrası Firefox Quantum'un hayal kırıklığı olduğunu göreceksiniz.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.