İnternet

FIT Solutions e-Dönüşümü CEBIT'te Anlattı

e-Dönüşüm®’ün Türkiye’deki lideri FIT Solutions CEBIT Fuarı’ndaydı. Fuara Kayseri Teknopark şubesi ile katılan firma, e-Fatura, e-Defter ve e-Arşiv gibi hizmetlerine yönelik merak edilenleri 4 gün süresince bilişim dünyası ile paylaştı.

FIT Solutions e-Dönüşümü CEBIT'te Anlattı

FIT Solutions, 11-14 Eylül tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenen CEBIT Bilişim Eurasia – Uluslararası Fuarı’na katıldı. Fuara ETTO (Erciyes Teknopark Transfer Ofisi) bünyesinde misafir firma olarak katılan FIT Solutions, e-Fatura, e-Defter ve e-Arşiv gibi elektronik uygulamaları ile ilgili merak edilenleri bilişim dünyasının farklı kollarında görev alan profesyonellerle paylaştı.

 

Firmaların elektronik dönüşüm süreçlerinde çözüm ortağı olan FIT Solutions, iş verimliliği artıran, maliyet ve zaman yönetimini kolaylaştıran çözümler sunuyor. FIT Solutions SAP standartlarında geliştirilmiş, Gelir İdaresi Başkanlığı’nca onaylı yazılımlarıyla hizmet veriyor. Türkiye’de en büyük 1000 şirketin yüzde 70'ine hizmet veren FIT Solutions, stratejik iş ortakları Turkcell, ING BANK, Türkiye Noterler Birliği ve Cordis ile birlikte farklı çözümlere imza atıyor.

 

FIT Solutions’ın İstanbul’daki merkez ofisinin yanı sıra, Kayseri, Kıbrıs ve Hollanda’da ofisleri bulunuyor. Firma CEBIT Fuarı’na da Kayseri Erciyes Teknopark'ta yer alan ofisiyle katıldı.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.