İnternet

Galatasaray YouTube kanalı açıldı!

Youtube İş Ortaklığı Programı kapsamında YouTube ile Galatasaray anlaşma imzaladı.

Galatasaray YouTube kanalı açıldı!

Dünyanın en büyük video paylaşım platformu YouTube ile Galatasaray anlaşma imzaladı. Youtube İş Ortaklığı Programı (YouTube Partnership Program) kapsamında imzalanan anlaşmada, dev spor kulübü taraftarlarına yepyeni bir platform deneyimi yaşatmayı planlıyor.

Bu ortaklık Türkiye’de bir ilk olarak gerçekleşiyor ve Youtube İş Ortaklığı Programı’na katılan ilk spor kulübü olan Galatasaray, resmi Youtube sayfasında, birbirinden farklı ve ayrıcalıklı pek çok içeriği taraftarına ulaştıracak olmanın yanı sıra, Galatasaray dünyasına ait birçok etkinliği youtube.com/Galatasaray üzerinden canlı olarak da yayınlayacak.

1367734547_galata.jpg

Dünyanın dev spor kulüplerinin Youtube’da resmi sayfası vardı ancak Türkiye’de bir spor kulübü olarak ilk kez Galatasaray, YouTube’dan canlı yayın gerçekleştirilecek. Galatasaray YouTube kanalı, 05 Mayıs 2013 Pazar günü, saat 18.00’da Türk Telekom Arena’da gerçekleşecek Gripin konserinin canlı yayınıyla açılıyor.

Galatasaray YouTube Kanalı!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.