İnternet

GittiGidiyor ve ebebek güçlerini birleştiriyor

ebebek ürünleri %40'a varan indirimlerle GittiGidiyor'da

GittiGidiyor ve ebebek güçlerini birleştiriyor

GittiGidiyor, Türkiye'nin en büyük anne-bebek mağazası ebebek’i de mağazaları arasına ekledi. ebebek’in ürünleri bundan böyle birçok büyük markaya ev sahipliği yapan, bu özelliğiyle platformların platformu olarak nitelendirilen GittiGidiyor.com üzerinden %40’a varan indirimlerle satın alınabilecek.

2001’den bu yana yüzlerce markayı ve binlerce ürünü içeren zengin ürün çeşitliliğini ebeveynlerin kendileri ve bebeklerinin ihtiyaçlarına göre sunan ebebek, artık ürünlerini GittiGidiyor’un seçkin markalara ev sahipliği yapan GittiGidiyor Cadde platformunda  açılan online mağazasından da tüketiciyle buluşturuyor.  Temmuz itibarıyla başlayan iki dev firma arasındaki bu işbirliği kapsamında ebebek’in zengin ve herkese hitap eden ürün portföyü GittiGidiyor üyelerine %40’lara varan indirimlerle sunuluyor.

 1439915959_ebebek.jpg

Satıcıyla alıcıyı buluşturan, bireysel girişimcileri olduğu kadar kurumsal girişimcileri de destekleyen GittiGidiyor yıllardır Türkiye’deki birçok e-ticaret platformunun bizzat kullandığı ve mağaza açtığı bir platform görevi de görüyor.

Tecrübeleriyle sektörde öncü bir rol üstlenen GittiGidiyor, eBay’in global gücünü ve bilgi birikimini de arkasına alarak Türkiye e-ticaret ekosistemi ile paylaşıyor.

 

GittiGidiyor  Cadde’deki ebebek mağazasının tüm ürünlerini ve kaçırılmayacak fırsatları görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.