Google Chrome'da kullanabileceğiniz en iyi 10 eklenti - Page 1

Kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen web tarayıcısı olma başarısını elinde tutan Google Chrome, birçok eklentiyi bünyesinde barındırıyor. Oldukça hızlı ve iyi bir kullanıcı tasarımına sahip olan Google Chrome’u birçok eklenti ile daha kullanışlı hale getirmek mümkün.


Google Chrome eklentileri kullanarak tarayıcınızı özelleştirebilir ve yeni işlevler ekleyebilirsiniz. Chrome Web Mağazası'nda yer alan ve interneti çok sık kullananların işelerini kolaylaştıracak oldukça kullanışlı eklentileri sizler için sıraladık.


Google Chrome’a eklenti kurmak oldukça basit. Bunun için Chrome Web Mağazası'na gidin, Google Chrome tarayıcınıza kurmak istediğiniz bir eklenti seçin, eklentinin sayfasına gidin ve Chrome'a ekle butonuna tıklayın. Google Chrome’dan eklentileri kaldırmak isterseniz, eklentinin üzerine gelerek sağ tıklayın ve seçenekler arasından ‘Chrome’dan kaldır’ seçeneğini işaretlemeniz yeterli.

Google Chrome'da kullanabileceğiniz en iyi 10 eklenti - Page 2

Adblock for YouTube


Adblock for YouTube  eklentisi,YouTube’da yer alan tüm reklamları engelleyebilen içerik filtrelemenize olanak tanıyan bir eklentidir. Ayrıca bu eklenti sayesinde başka internet sitelerinde paylaşılan YouTube videolarındaki reklamları da engelleyebiliyorsunuz.


Eklentiyi buradan indirebilirsiniz

Google Chrome'da kullanabileceğiniz en iyi 10 eklenti - Page 3

Hover Zoom+


Hover Zoom+ eklentisi, editörler için oldukça kullanışlı bir eklenti olarak karşımıza çıkıyor. Hover Zoom+ eklentisi kullanılarak resmin üzerine fare imlecini getirip büyüterek, klavyenizde ‘S’ tuşuna basarak resmi bilgisayarınıza kaydedebiliyorsunuz. Bu eklenti sayesinde farenizi resmin üzerine getirdiğinizde resmin orijinal boyutunu da görebiliyorsunuz.


Eklentiyi buradan indirebilirsiniz

Google Chrome'da kullanabileceğiniz en iyi 10 eklenti - Page 4

CrackWatch


CrackWatch eklentisi yeni çıkan oyunların kırılıp kırılmadığını takip edebilmenize olanak tanıyor. çetelesini tutan bir site. Sitede üyelik oluşturarak beklediğiniz oyunların kırılıp kırılmadığını takip edebilirsiniz.


Eklentiyi buradan indirebilirsiniz

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.