İnternet

Google Chrome'dan uygulamalar bölümü kaldırıldı!

Google, bugün Chrome'daki uygulamalar bölümünü kapattığını resmen açıkladı.


Google, 2016'nın Ağustos ayında, Chrome Web Mağazası'ndaki uygulamalar bölümünü kapatacağını açıklamıştı. Google'ın blog yazısında Chrome Web Mağazası'nda yer alan uygulamaların, tarayıcıyı kullananları pek ilgilendirmediği ve bu yüzden bu bölümün kapatılacağı yazıyordu. 

Google, bugün söz verdiği gibi Chrome'daki uygulamaların yer aldığı bölümü bugün resmen  kapattı. Artık, Chrome uygulamaları mağazada yer amayacak. 2018'in ilk ayından itibaren ise gelecek olan güncelleme ile Chrome  uygulamaları  kullanılmayacak.

Yanlış bir anlaşılma olmaması için kaldırılanın uygulamalar olduğunu eklentilerin şu an ve gelecekte de kullanımda olacağını belirtelim.

1512630404_dims.jpeg

Sadece web tarayıcısı olma yolunda ilerleyen Chrome'un Windows ve macOS platformunda dişli bir rakibi bulunmuyor. macOS'te Safari, Firefox ve Opera tarayıcılarını uzun süreler test etmiş biri olarak, bu tarayıcıların Chrome kadar stabil ve hızlı olmadığını samimi bir şekilde söyleyebilirim.

Yorumlar
yb
bu çok kötü hem okulda oyunlar inidrebilioduk:(
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.