İnternet

Google, Hangouts’un web sürümünü güncelledi

Google, Hangouts’un web sürümü için kapsamlı bir güncelleme yayınladı. Hangouts'da video görüşmeleri artık yüksek kalitede olacak.


Google, anlık video görüşmesi, telefon araması ve ileti gönderimi sağlayan popüler uygulaması Hangouts’un web sürümü için kapsamlı bir güncelleme yayınladı.

Yeni güncelleme Hangouts’un web sürümü performansını önemli ölçüde artırıyor. Kullanıcılar yeni düzende artık daha performanslı bir kullanıcı arayüzüyle karşılaşıyor. Artık aramalar daha hızlı gerçekleşecek. 

İlginizi çekebilir; 

1447345558_gsmarena001.jpg

Hangouts yüksek kalitede video görüşmeleri sunuyor

Yüksek kalitede video görüşmeleri yapmak, güncellemeye dahil edilen bir diğer önemli yenilik. Google,  Hangouts’un web sürümünde video kalitesini bir hayli geliştirdi. Üstelik canlı videolar arama süresi boyunca aynı kalitede kalmayı sürdürüyor. 

Arayüz performansının artırılmasından söz etmiştik. Yeni güncelleme performans artışının yanında daha basit bir kullanım deneyimi sunuyor. Artık arkadaş ya da aile bireylerini görüşmelere davet etmek daha kolay. Benzer kolaylığı tam ekran kullanıcı arayüzünde de görüyoruz.

Google Hangouts’un web sürümüne buradan ulaşarak kullanabilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.