İnternet

Google Maps Güncelleniyor!

Google Maps ekibi çalışmalarına devam ediyor. 5.8 sürüm numaralı yeni güncelleme, Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlar için yayınlanan güncellemeler burada.


Google, akıllı telefonlara yönelik geliştirdiği Maps uygulamasıyla mobil tutkunları tarafından takdir görmeye devam ediyor. En iyi mobil harita olarak gösterilen Map için en yeni özellikler öncelikle Android'li akıllı telefonlara geliyor.
1311889296_images.jpg

Google maps'i, Android'e özel yeni bir güncellemeyi duyurdu bugün. Yeni Google Maps ile 4 ana başlık altında yepyeni özellikler yazılıma dahil edildi.Önceki sürümlerde kullanıcılara herhangi bir konum hakkında yorum yapma ve derecelendirme imkanı tanıyan Google, bu kez de yerler için fotoğaf yükleyebilme desteği sağladı.

Picassa üzerinden çalışan bu servise yüklenen resimler Google+ hesabıyla da senkronize oluyor.İlaveten arama sonuçlarında yerler için açıklayıcı ifadeler, özelleştirilmiş yer ekleme kısayolları güncellemenin diğer ayrıntılarından.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.