İnternet

Google yorum entegrasyonu ile geliyor!

Son zamanlarda kullanıcı sayısı artmaya başlayan Google Plus'a yeni eklentiler eklenmeye devam ediyor!


Sosyal ağların çığ gibi büyüyüp geliştiği bir dünyada yaşıyoruz. Son zamanlarda çıkan ağlar arasında dev arama motoru Google'ın piyasaya sürdüğü Google+ son derece olan popülerliğini koruyor.

Facebook ile aralarındaki rekabetin son bulmadığı bir internet gündeminde Google, sosyal ağı plus için yeniliklerine devam ediyor. Gelecek son yeniliklerinden birisi de yorum entegrasyonu olacak gibi görünüyor. Facebook'un kullandığı teknolojilerin izinden giden Google Plus bakalım bu yorum eklentisinde ne kadar başarılı olacak.

1332941836_googleplushaber11332375697.jpg

Peki yorum entegrasyonu nedir?

Bildiğiniz üzre internet sitelerinin çoğunda denk gelirken gördüğünüz yorum bölümlerinde Facebook profili ile giriş yapıp yorum gönder yerleri yer alıyor. Bu, bölgede web sitesi yöneticileri kullanıcıların kendi sitesine hızlıca erişmeleri ve içerikler hakkında değerlendirmelerini rahat bir şekilde yapmaları için bu tarz bir karara gidiyorlar.

*Google'ın bu projeyi ne zaman hayata geçireceği henüz net olmasa da çok geç kalınmış ve muhakkak olması gereken bir adım olarak gördüğümüzü söylemeliyiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.