İnternet

Hitachi Data Systems Yazılım Çözümlerini Tanıttı

Hitachi Data Systems’ın yeni yazılım tabanlı altyapı ürün ailesi, kullanıcıların geleneksel donanım ve fonksiyonlardan kaynaklanan kısıtlamalarını en üst seviyede önleyebilirken sektörün en geniş altyapı otomasyonunu sağlıyor.

Hitachi Data Systems Yazılım Çözümlerini Tanıttı

Veri depolama konusunda dünya devleri arasında yer alan Hitachi Data Systems (HDS), yazılım tanımlı altyapı çözümlerindeki liderliğini sürdürmeye devam ediyor. Teknolojideki liderliğini bir adım ileriye taşıyan HDS, tanıttığı yazılım tabanlı altyapı ürün ailesi ile müşterilerine geleneksel donanım ve fonksiyonlardan kaynaklanan kısıtlamalar olmadan BT altyapılarını basitleştirme imkânı sağlıyor. Yeni ve geliştirilmiş ürün ailesi, kullanıcıların sanallaştırılmış ve dağıtık altyapılar üzerinden bilgiye daha yüksek seviyelerde ulaşmasına ve yazılım tanımlı mimariler üzerinden hizmet olarak BT’ye (ITaaS) yolculuklarını hızlandırmalarına imkân sağlayacak şekilde tasarlandı.

Daha küçük çaplı sistemlere sahip olan müşteriler, artık üst düzey veri depolama alanında lider olan HDS ürün ailesinin gelişmiş yeteneklerine sahip olabilecekler. Otomatikleştirilmiş, uygulama tarafından yönetilen depolama yapılandırılması ve veri koruma ile HDS, kullanıcılara ihtiyaç duydukları ITaaS altyapısını inşa etmede yardımcı olacak geniş ürün çeşidine sahip yazılım araçlarını sunuyor. Bu sırada da mevcut kullanıcılar için de daha iyi self servis yetkinliği sağlıyor. Yeni uygulama duyarlı çözümler, kritik müşteri iş akışlarının otomasyonunu ve korunmasını daha kolay hale getiriyor, harcamaları ve karmaşıklığı azaltıyor, aynı zamanda yazılım tanımlı ortamlarda etkinliği artırıyor.

Birleşik, sanallaştırılmış: Her veri türü için tek platform

HDS tarafından tanıtılan sektör lideri altyapı çözüm ailesi, kullanıcılara tek bir birleşik platform üzerinden depolama sanallaştırmasına imkân verirken, bu mimari ile organizasyonların gereksinimleri ve BT altyapılarını basitleştirebilmeleri daha düşük maliyetlerle karşılanıyor. Yatırımın geri dönüşü, güvenlik ve servis kalitesini aynı potada eriten ürün ailesi,

Hitachi VSP ailesine yeni katılan çözümleriyle birlikte (G200, G400, G600 ve yeni tanıtılacak olan G800) tek bir yazılım çözümüyle giriş seviyesinden en üst düzeye tüm müşteri iş yükü ihtiyaçlarına cevap verebiliyor. Hitachi SVOS (Storage Virtualization Operating System) içine inşa edilmiş güçlü yazılım yetkinlikleri erişimin genişletilmesi, tüm VSP ailesinin depolama sanallaştırması, kesintisiz veri taşınması, kopyalanması ve yönetiminin yanında çok noktadan erişilebilir, global aktif depolamaya imkân veriyor. Kullanıcılar artık iş hedeflerine ulaşmak için fonksiyonel farklılıklar dışında gerekli olan kapasite, performans ve optimum fiyata dayalı sistemleri de seçme şansına sahipler.

Rekabette avantaj için daha çevik ve esnek çözümler

1433754701_serdarsayar3.jpg

Yeni ürün ailesiyle ilgili değerlendirmelerde bulunan Hitachi Data Systems Türkiye Ülke Müdürü Serdar Sayar konuyla ilgili: “Hem üçüncü platform teknolojilerinin adaptasyonu hem de hizmet olarak BT’yi sağlamak için devam eden hareket, gerçek bir değişim meydana getiriyor. Bu da tüm kullanıcılarımız ITaaS’e geçmeye çalışırken gerçekleşiyor. Organizasyonlar rekabette avantaj elde edebilmek için daha çevik ve esnek yollar arıyorlar. Hitachi Data Systems, bu amaçlara ulaşmak için müşteri uygulama ortamlarının değişen ihtiyaçlarını desteklemek için inşa edilen yeni nesil yazılım tanımlı teknolojiler sağlıyor ve bugünün çalışanlarını geleceğe bağlıyor” dedi.

1433754721_taylantandogan3.jpg

Hitachi Data Systems Türkiye Satış Danışmanlık Lideri Taylan Tandoğan ise, BT ufkunun değişmeye başlamasıyla organizasyonların ihtiyaçlarının ve taleplerinin de geliştiğini, ihtiyaçlara daha esnek, güvenilir ve hızlı cevap veren seçeneklere gittiğini belirtirken, “Bu yeni çözümle operasyonları basitleştirirken orta büyüklükteki pazarlara da yeni fırsatlar açabiliyoruz. Bu benzersiz fırsatı kullanıcılarımıza tanıtmak bizi çok heyecanlandırıyor” dedi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.