İnternet

Hotmail' de yenilikler var!

Dünyanın en büyük yazılım devi olarak kabul edilen Microsoft, mail hizmeti olan Hotmail' de bir takım küçük ama işlevsel yeniliklerin yapıldığını duyurdu


Dünyanın en büyük yazılım devi olarak kabul edilen Microsoft, mail hizmeti olan Hotmail' de bir takım küçük ama işlevsel yeniliklerin yapıldığını duyurdu.

Hotmail' de daha önce yapılan yeniliklerde sağ tıklama menüsüne sil, istenmeyen ve mesaj kaynağını görüntüle seçenekleri yer alıyordu. Yeni güncelleme ile bu menüye cevapla, tümünü cevapla ve postaları ilet seçenekleri eklenmiş.

Eklenen önemli özellikler biride klavye kısayol tuşları. CTRL+ENTER ile postayı göndermek yada CTRL+N' ye basarak yeni posta oluşturmak mümkün. Bu kısayolların tamamını bu adresten öğrenebilirsiniz.

Ayrıca uzun süredir beklenen web arayüzündeki yazı tipini değiştirme seçeneğide eklenmiş. Her e-posta için kişisel bir imza, daha iyi çalışan geri düğmesi ve yanlışlıkla silinen mesajları kurtarma özellikleri de yeni özellikler arasında.

Hotmail yapılan yenilikler ile Gmail' e bir adım daha yaklaşsa da, hala Gmail kadar esnek ve güvenilir sayılmaz. Daha çok ilerlemesi lazım.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.