İnternet

HTC: Hayat, 25 Mart tarihinde iki kat daha güzel olacak!

HTC, Facebook sayfasında bir görüntü paylaştı.


HTC firması tanıtımına kısa bir süre kalan yeni amiral gemisi M8 veya diğer adıyla, yeni HTC One için bir teaser görüntüsü yayınladı. Şirket bu görüntü ile tanıtım tarihine atıfta bulundu.

Tayvan merkezli üretici bir sonraki amiral gemisi akıllı telefonunu 25 Mart'ta tanıtacak. Şirketin Facebook sayfasında birkaç resmin bir arada bulunduğu görüntüde ki 253 sayısı dikkat çekiyor. Bu görüntünün altına bir not düşen HTC "Hayat 25 Mart tarihinde iki kat daha güzel olacak" diyor. Bu notun, HTC M8'de bulunan çift kameranın referansı olduğu söyleniyor. Ayrıca çift kamera ile, iyi bir görüntü derinliği vermesi bekleniyor.

1393887051_img20140304003800.jpg

Bu arada, dün sizlere cihazın incelemesinin bulunduğu bir videoyu sizlere sunmuştuk. Bu video Roshan Jamkatel adında ki bir genç bir tarafından çekilmişti. Ancak bunu yayınlamak için yasal izni yoktu ve HTC yöneticisi Jeff Gordon,Twitter hesabından Roshan Jarkamel'i azarladı. Ve ileride çok kötü bir yaptırımla cezalandırılacağını söyledi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.