İnternet

Htc'den üzücü haber!

HTC düşüşe geçti!

Htc'den üzücü haber!

Telefon üreticisi HTC telefon satışlarında Samsung ve Apple karşısında güç kaybediyor.

Üçüncü çeyrek net karını 133 milyon dolar olarak açıkladı. Geçen seneye oranla yüzde 79 oranında düşüş olduğu belirlendi.Geçen sene ki karı 18.5 milyar dolardı.
1349777650_htc-1.jpg
HTC , Tayvan borsasında da değer kaybetti ve yüzde 7 düşüş yaparak hisse senetleri 9 dolara kadar geriledi. Firma 2012 yılı itibari ile yüzde 44 değer kaybetti.

Konuyla ilgili analistler, HTC telefonunun büyük rakibi olan Samsung ve Apple ‘a yetişmesinin çok zor olduğunu ancak kendi mevcut Pazar payını koruyabileceğini tahmin ediyorlar.

Yorumlar
sami
dilerim one serisi ile çıkışa geçerler. on numara telefon yapmışlar. benim için fark yok ama bi çok kullanıcı cirarilabilir pil ve hafıza kartı istiyor. acaba çok zor mu bu iki özelliği eklemek. s3 bu denli sattı ise sadece bu iki özelliği yüzündendir.birde çok iyi pazarliyorlar.ve htc den ucuz oluyor. one x in donanımı hemen hemen s3 gibi.dışı on basar. sense on basar. beats audio on basar. haksızlık bu.
Cevapla
vatandas
umarım SONY sizi evirir cevirir
Cevapla
azad
SONY için hiç şuphem yok japon işi
Cevapla
Yazık oldu HTC ye ama suçlu yine kendisi müşteri artık güncelleme ve teknik desteğe bakıyor. Sen müşterilerine bozuk cihaz satarsan one serisinden öncekileri çöpe atın kapalı kasa one x alın dersen olacağı bu android kullanıcısını ifanboy la karıştırırsan teleservice le anlaşırsan daha türkçe bile konuşamayan yabancı uyruklu insanlara servis operatörü yaparsan sonra bi telefonu 1600 liraya satıp ekrana toz kaçırırsan daha iki ay olmadan aynı cihazın yazılımıı değiştirip daha pahalıya üst model diye satarsan batmaman anormal olur ah yönetim kurulu başkanı olacaktım o adamların hepsinine tekmeyi basmıştım
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.